Rungtynės: LSMU vs JTK „Dobilas“ (3:0)

LSMU75252525

JTK „Dobilas“57122223

LSMU 3:0 laimėjo prieš JTK „Dobilas“

Lapkričio 21d. LSMU salėje Tilžės g. 18 susitiko aikštelės šeimininkai - LSMU ir svečiai JTK "Dobilas" Rungtynes rezultatu 3:0 laimėjo šeimininkai - LSMU Pirmąjį setą šeimininkai pradėjo labai stipriai ir atkakliai kovodami dėl kiekvieno kamuolio jie puikiai dirbo ginyboje bei nesunkiai rinkdami taškus puolime triuškinamu rezultatu laimėjo setą rezultatu 25 - 12 Antrąjjį setą drąsiau ir geriau pradėjo svečiai esant rezultatui 7-1 pajautę jog nepavyksta rinkti taškų LSMU komanda paemė minutės pertraukėlę po kurios žaidimas pradėjo klostytis sėkmingiau tačiau svečiai vis dar buvo priekyje esant rezultatui 20-16 šeimininkai susikaupė ir geriau pradėjo žaisti ginyboje vėl pradėjo vytis varžovus bei sėkmingiau sužaidę seto pavogė pergalę iš varžovų ir setas baigėsi rezultatu 25-22. Trečiasis setas buvo lyg dėžavų antrąjam svečiai pirmavo seto pradžioje 8-2 tada vėl sekė LSMU komandos minutės pertraukėlė <...>