Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: RIO Arena vs Vitameda (3:1)

„RIO Arenos“ pergalė prieš „Vitamedos“ ekipą

„RIO Arenos“ pergalė prieš „Vitamedos“ ekipą

Spalio 02 d. 18:15 val. Rio arenos sporto salėje įvyko Rudens ,,Sportturas" taurės 2017 varžybos. Aikštelėje jėgas surėmė ,,Rio Arenos“ ekipa (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę ,,Vitamedos“ vaikinai. Po keturių setų kovos pergalę iškovojo ,,Rio Arena", rezultatu - 3:1.

Nuo pirmojo seto pradžios, rungtynių vairą į savo rankas ėmė ,,RIO Arenos“ ekipa. Jie nieko nelaukdami rengė rezultatyvias atakas, kurių buvo sunku išvengti varžovams. Visų rungtynių metu šeimininkai buvo priekyje ir laikė savo pranašumą bent keliais taškais, kad ir kaip stengėsi "Vitamedos“ komanda, dėja jiems niekaip nepavyko pasivyti šeimininkų. Setas baigėsi ,,RIO Arenos“ naudai – 25:19 (1:0).

Antroji rungtynių dalis prasidėjo taip pat, kaip ir pirmasis setas. Šeimininkai nieko nelaukdami rinko taškus ir veržėsi į priekį. Vis tik užsivedę "Vitamedos" ekipos tinklininkai, nežadėjo padovanoti lengvos pergalės priešininkams, rinko taškus ir išsiveržė į priekį. Laikydami kelių taškų pranašumą iki pat seto pabaigos svečiai laimėjo antrąjį setą ir išlygino setų rezultatą. Antrojo seto baigtis - 23:25 (1:1).

Trečiasis setas buvo nenuspėjamas. Rezultatas ženkliai svyravo tai vienos, tai kitos komandos pusėn. Tiesa, abi komandos šįvakar demonstravo itin gražų žaidimą, ,,eisų" ir blokuotų mušimų taip pat negailėjo. Tačiau seto pabaiga sėkminga ,,Rio Arenos" komandai, rezultatu - 25:18 (2:1).

Ketvirtasis setas buvo lemiamas. Šįkart ir vėl ,,Rio Arena" sparčiais žingsniais veržėsi pirmyn (5:1; 13:6; 20:14). Daugiausia taškų šiame sete pelnė komandos žaidėjas - Remigijus Vilkas. ,,Vitameda" taip pat demonstravo gražų žaidimą, bet daugiau jėgos šįvakar turėjo ,,RIO Arenos" žaidėjai. Seto pabaiga užtikrinta - 25:16 (3:1).

Puslapis peržiūrėtas: 3308

Komentarai