Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Dobilas (2:3)

,,Dobilas“ svečiuose nugalėjo ,,LSMU“ ekipą

,,Dobilas“ svečiuose nugalėjo ,,LSMU“ ekipą

Vasario 28d. 19:30 val. įvyko B lygos rungtynės. Aikštelėje susitiko ,,LSMU" (šeimininkai) ir Jonavos ,,Dobilas" (svečiai). Penkių setų kovoje pergalę išplėšė ,,Dobilas" ekipa, kuriai ši pergalė ir buvo svarbi - 2:3 (14:25; 10:25; 25:22; 26:24; 15:17).

Pirmąjame sete jėgą ir gražų žaidimą rodė ,,Dobilas" ekipa. Jie nuo seto pradžios išsiveržė į priekį ir pranašumo nepaleido iki pabaigos. Nors, ,,LSMU" vaikinai taip pat atakavo, tačiau jiems koją kišo jų pačių daromos klaidos. Šiame sete užtikrintai nugalėjo ,,Dobilas" jį užbaigdamas septynių taškų spurtu - 14:25 (0:1).

Antrajame sete kartojosi panašus scenarijus. Nuo seto pradžios rungtynių vairą į savo rankas ėmė svečiai. Jie nuolatos spurtavo atkarpomis (5:10; 6:18). ,,LSMU" sunkiai sekėsi susitvarkyti su varžovų rengiamomis atakomis, ir nors klaidų skaičių sumažino, tačiau vistiek jas darė. Setas baigėsi užtikrinta jonaviškių pergale - 10:25 (0:2).

Trečiajame sete vyko atkaklesnė kova. Seto pradžioje charakterį ėmė rodyti ,,LSMU" ekipa (6:2). Setui įpusėjus rezultatas išsilygino, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai įgavo taškų persvarą (16:14; 20:17). Prie pelnytų taškų ypač prisidėjo A.Želvys. Setas baigėsi ,,LSMU" pergale - 25:22 (1:2).

Iki ketvirtojo seto vidurio komandos žaidė lygiomis jėgomis (15:15). Tiek ,,LSMU", tiek ,,Dobilas" rezultatyviai atakavo ir nežadėjo pasiduoti, nebuvo aišku kam atiteks seto pergalė, ir tik po varginančios seto pabaigos, kai rezultatas buvo 23:24, ,,LSMU" surengė tris rezultatyvias atakas ir išlygino rezultatą - 26:24 (2:2).

Viso penktojo seto metu vyko lygi ir atkakli kova. Ekipos viso seto metu žaidė taškas į tašką. Tiek šeimininkai, tiek svečiai nesiruošė pasiduoti ir kovojo iki paskutinio taško. Vis gi, kai rezultatas buvo lygus - 15:15, lemiamus ir jiems labai svarbius taškus pelnė ,,Dobilas" - 15:17 (2:3).

Po rungtynių ,,Dobilo" kapitonas M.Savickas komentavo: ,,Varžybos labai banguotos, matosi iš rezultato, šiaip tai buvom užsivedę, važiavom laimėt, pirmi du kėliniai tai parodė. Trečiame sete gal patys atsipalaidavom, klaidos. Džiaugiamės pergale." Na, o ,,LSMU" kapitonas M.Brazauskas teigė: ,,Šitos varžybos mums nieko nekeitė, visų pirma atėjom ne pilna sudėtim, pasibandėm naują sustojimą, pasiekspermentavom - nepavyko. Tada nuo trečio seto pradėjom žaisti taip kaip visada žaisdavom, pasiėmėm du setus, ir tą trečia setą tai jau varžovai laimėjo, sėkmė daugiau lėmė."

Puslapis peržiūrėtas: 2531

Komentarai