Rungtynės: NUTPA ‒ 2 vs Akademijos „Pilėnai“ (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
NUTPA ‒ 21021925182515

Akademijos „Pilėnai“922517251510

NUTPA ‒ 2 laimi prieš Akademijos „Pilėnus“

Kovo 28 dieną VDU ŽŪA sporto salėje akistatoje susitiko „Nutpa-2“ ir Akademijos „Pilėnai“ po įtemptos kovos pergalę šventė – Nutpos 2 ekipa rezultatu 3-2 Rungtynėms prasidėjus nei viena komanda nerodė didelio užsidegimo ir stengėsi išsijudinti iš sąstingio. Tai daryti lengviau sekėsi Akademijos „Pilėnai“ komandai kurie taškas po taško tiolo nuo savo varžovų. Nutpos 2 ekipoje vis dar jautėsi neapšilimas – tai buvo lemiama šiame sete. Akademija „Pilėnai“ laimi kėlinį (19:25). Antarame kėlinyje turbūt per greitai pajutę lengvą pergalę Akademijos „Pilėnai“ atsipalaidavo ir pradėjo klysti gynyboje o tuo besinaudodama „Nutpa-2“ komanda tolo nuo savo priešininkų ir galiausiai laimi kėlinį (25:17) Gana staigus posukis varžybose nepatinka „Nutpos-2“ ekipai kuri tarsi pasimetusi ir „apsikrėtusi“ per dideliu pasitikėjimu pradeda klysti tiek puolime <...>