Rungtynės: LSMU vs Blokada (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
LSMU10425252925

Blokada9421203122

„LSMU“ komandos startinis penketukas nenusileidžia „Blokadai“ ir iškovoja trečia vietą turnyre

Niūrią spalio 25 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje Rudens „Sportturo“ taurės varžybose dėl prizinės trečios vietos susitiko „LSMU“ ir „Blokados“ komandos. Po varginančių keturių kėlinių trečią vietą Rudens „Sportturas“ taurėje 2018 iškovojo LSMU komanda 3:1 Pirmąjį setą „LSMU“ komanda pradėjo penkiese.  Nors „Blokados“ komanda buvo pilnos sudėties ir atrodė grėsmingai nusiteikusi tačiau „LSMU“ penketukas ir po pirmųjų taškų net nemėgino nusileisti savo priešininkams (6:6). Po minutinės pertraukėlės kurią tenka imti „LSMU“ ekipai aikštelėje pasirodo šeštasis komandos narys L.Strazdauskas. Puikiai demonstruodama gynybinius sugebėjimus „LSMU“ komanda taškas po taško veržiasi pirmyn. Šioje komandoje labai gerai pasaugoje pasirodo E. Trupaitis kuris net pačius sudėtingiausius kamuolius „traukia“ ir taip padeda savo komandai išlaikyti pirmaujančios poziciją (17-13). Prie padavimų linijos stoja „Blokados“ komandos žaidėjas E.Krikužas. Stiprius servus paduodamas žaidėjas išbalansuoja „LSMU“ ekipos žaidimą ir taip sumažina taškų skirtumą tarp komandų (22-20) <...>