viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno TPMC9926202528

Blokada9624252126

Kauno ,,TPMC'' nugalėjusi ,,Blokados'' ekipą pateko į finalą

Balandžio 11 dieną Kauno technikos profesinio rengimo centro salėje įvyko lemiamas atkrintamųjų varžybų pusfinalis tarp Kauno ,,TPMC‘‘ ir ,,Blokados‘‘ komandų. Po įtemptų keturių setų savo pranašumą įrodžiusi ,,TPMC‘‘ gavo kelialapį į finalą ir šio vakaro rungtynes užbaigė rezultatu 3:1. Jau nuo pat pirmojo seto komandos žaidė energingai ir aršiai o jo pabaiga – pribloškianti. Dar pradžioje ,,Blokados‘‘ komanda lenkė varžovus dvigubu rezultatu (5:10) bet ,,TPMC‘‘ po pasiimtos pertraukėlės susistygavo žaidimo taktiką ir palaipsniui ėmė vytis svečius (15:16). ,,Blokada‘‘ pajutusi kad priešininkai jau mina ant kulnų surengė nemažai rezultatyvių atakų taip priešininkus palikdami užnugaryje (15:24). Kuomet atrodė kai jau pergalė ranka pasiekiama ,,TPMC‘‘ nusiteikimas kovoti iki galo padėjo. Gyčio Tuskos surengtus ace‘us bei atakas varžovams buvo sunku atremti ir ,,TPMC‘‘ nugvelbė kėlinio pergalę. Seto baigtis 26:24 <...>