Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Kviečiame registruotis į Kauno tinklinio mėgėjų lygos 2018/2019 metų pirmenybes!

 Kviečiame registruotis į Kauno tinklinio mėgėjų lygos 2018/2019 metų pirmenybes!

Kviečiame visus tinklinio mėgėjus dalyvauti KTML 2018/2019 metų pirmenybėse. Šiais metais lyga skaičiuoja jau 9-uosius gyvavimo metus ir tikisi didelio šios sporto šakos gerbėjų susidomėjimo. Naujose pirmenybėse yra numatyta naujovių todėl tikimės kad šis sezonas bus dar viena puiki patirtis visiems dalyviams. Kiekvienais metais lyga stengiasi populiarinti tinklinį ir dalyviams pasiūlyti kažką naujo.

Šiemet komandos galės varžytis jau net 6-iose grupėse - „A“ lygoje (6x6), mėgėjiškose „B“ (6x6) ir "C" (4x4) lygose, "Žalių" "D" lygoje, o „Dailioji“ moterų lyga šiemet turės savo jaunesniąją "sesę". Pernai metų lyga bus įvardinta kaip "Dailioji" "A" lyga, o jaunesnių, pradedančių ir mėgėjų tinklininkėms skirta "Dailioji" "B" lyga. Taigi savo nišą KTML pirmenybėse galės surasti praktiškai visų meistriškumo lygių komandos.

Komandoms nebūtina turėti savo sporto salės, rungtynes bus galima žaisti lygos paskirtoje salėje, tik reikės už tuos kartus susimesti su varžovu už salės nuomą.

Kauno tinklinio mėgėjų lygos 2018/2019 metų sezono programa:

• Priešsezoninis "Sportturo" taurės turnyras (tik „B“, C“ ir „D“ lygos komandoms) (2018m. rugsėjo-lapkričio mėn.)
• Kauno tinklinio mėgėjų lygos pirmenybės (2018m. spalio mėn. – 2019m. gegužės mėn.)
• Lietuvos moksleivių „Sportturas“ taurės turnyras (2019m. sausio mėn. - 2019m. gegužės mėn.)
• Pavasario „Sportturas“ taurė turnyras (2019m. balandžio – gegužės mėn.)

Aukščiausia „A“ lyga 6x6

Tai yra oficialios Kauno miesto aukščiausios lygos atvirosios pirmenybės. Joje gali dalyvauti pačios stipriausios komandos iš visos Lietuvos, kurios pogrupiuose sužais 2 ratus, išvykoje ir namuose ir paskui kovos atkrintamosiose varžybose. Šioje lygoje bus žaidžiama su "Molten" kamuoliais.

Aukščiausios „A" lygos NUOSTATAI

„B“ lyga 6x6

Ši lyga eilę metų pati gausiausia komandų skaičiumi. Ji specialiai skirta komandoms, kurioms per stipri yra Aukščiausia „A“ lyga, tačiau joms taip pat norėtųsi pažaisti 6x6 formatu su lygiaverčiu varžovu. Šioje lygoje bus žaidžiama su "Mikasa" kamuoliais.

"B" lygos NUOSTATAI

„C“ lyga 4x4

Ši lyga, skirta tinklinio mėgėjams, kurie dėl žmonių trūkumo negali surinkti komandos "B" lygoje "šešetuose“, tačiau vistiek norėtų žaist. Taip pat joje lygiagrečiai gali žaisti „B“ lygos komanda mažesne sudėtimi. Šioje lygoje bus žaidžiama su "Mikasa" kamuoliais.

"C" lygos NUOSTATAI

„Žalių“ „D“ lyga 6x6

Pernai užgimusi "D" lyga parodė kad sprendimas ją įkurti buvo teisingas. Ši Kauno miesto tinklinio lyga, skirta „tikriems“ tinklinio mėgejams kurioje gali žaisti draugų grupės, vasarą tinklinį žaidę paplūdimyje, o šaltuoju metų laiku reguliariai susirenkantys žaisti tinklinį salėje.

Tai gali būti komandos, kurios tarpe taip pat yra ir merginų, kurios irgi labai mėgsta šią sporto šaką. Žinoma jums labai smagus toks sportavimo būdas, savame draugų būryje, tačiau ar niekados nekilo minčių pamėginti pažaisti prieš kitas nepažystamas komandas, kurios būtų panašaus pajėgumo, pasidžiaugti galbūt pasiekta pergale, pajusti azartą po pelnyto taško ar sėkmingos užtvaros? Tai jums gali būti naujas netrastas jausmas, kurį vėliau pamėgsite visam gyvenimui.

Žinoma, Jūs turbūt iškarto pagalvosite, kad va mes tik paprasti mėgėjai, o ten, būsimi važovai kur kas stipresni, ir nėra tikslo eiti žaisti ir būti „uždaužytiems“... Nieko panašaus, šio kreipimosi tikslas ir yra suburti tikrąsias mėgėjiškas komandas, į vieną atskirą, specialiai naujokams skirtą lygą, kurios tarpusavyje galėtų varžytis kaip lygiavertės komandos, taip pat turėtų galimybę laimėti taurę bei medalius, o vėliau tokiai komandai „užaugus“ bus galimybė pereiti į stipresnę lygą.

Būtų puiku sulaukti tokių komandų atstovų elektroninio laiško ar skambučio, norinčių išbandyti jėgas tinklinio aikštelėje su tikrais teisėjais ir statistika, Žinoma teisėjai atlaidžiau žiūrės į elementarias klaidas, kurių ateityje tikimės kad turėtų mažėti, nes tai bus ne tik dalyvavimas pirmenybėse bet ir taip pat bus papildomas žinių bagažas iš tinklinio taisyklių kiekvienam iš žaidėjų, ir šios žinios tikrai bus tik į naudą visiems tinklinio mėgėjams.

Dalyvaujant pirmenybėse visuomet laiko liks ir treniruotėms, todėl nepergyvenkite jei Jūsų kompanija yra didelė, o dalyvautų ne visi. Grafikas nebūtų labai intensyvus, todėl įprasto režimo labai keisti nereikėtų.
Pagal nuostatus komandoje aikštėje turėtų būti bent viena dailiosios lyties atstovė.

Pernai pirmenybėse dalyvavo 8 komandos. O šiemet jau "D" lyga domisi naujos komandos, todėl nedelskite ir jei dar abejojate paskubėkite kreiptis.

Taip pat pasirūpinkite komandos aprangomis kad jos būtų vienodos ar panašios spalvos ir su skirtingais numeriais.

Šioje lygoje bus žaidžiama su "Mikasa" kamuoliais.

"Žalių„ „D" lygos NUOSTATAI

„Dailioji“ "A" lyga

Tai yra oficialios Kauno miesto moterų lygos atvirosios pirmenybės. Šioje lygoje bus žaidžiama su "Molten" kamuoliais. Jose dalyvauja visos norinčios moterų tinklinio komandos.

Moterų „Dailiosios“ "A" lygos NUOSTATAI

"Dailioji" B" lyga

Tai naujai šiais metais užgimusi moterų lyga, kurios įkūrimui postumį davė Pavasarį vykdyta "Sportturas" tinklinio taurė. Ši lyga orientuota į žemesnio meistriškumo tinklinio komandas. Lygoje kviečiamos dalyvauti jaunesnės tinklininkės kurioms galbūt sunku varžytis su savo bendraamžėmis dėl skirtingo meistriškumo, o taip pat kviečiamos tikrosios tinklinio mėgėjos, nepriklausomai nuo amžiaus.

Moterų „Dailiosios“ "B" lygos NUOSTATAI

Galutinis naujojo sezono formatas bus patvirtintas pasibaigus registracijai.

Registracijos anketos patalpintos nuostatuose. Paraiškas siųsti info@ktml.lt, daugiau informacijos tel 867696000.

Linkime visiems sėkmingo artėjančio sezono!

Komentarai

Puslapis peržiūrėtas: 5212