Rungtynės: Pervesk.lt vs Dainava (3:1)

,,Pervesk.lt'' pergalė prieš ,,Dainavą''

Lapkričio 16 dieną, 18:00val. , Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko D lygos varžybos, Pervesk.lt „ prieš „Dainavą", po įtemtos kovos, laimėjo "Pervesk.lt“ rezultatu – 3:1
Pirmame sete iniciatyvos imasi „Pervesk.lt“ ekipa, (11:8), tačiau tuoj pat rezultatą išlygina ir persveria svečiai (19:17; 22:22) Kėlinio baigtis – „Dainavos“ naudai 22:25
Antrame kėlinyje „Dainava“ pasimeta ir nesugeba susikaupti, o tuo naudodamasi „Pervesk.lt“ ekipa veržiasi pirmyn (6:4; 12:9; 16:11). Nors „Dainavos“ ekipa mėgina priešintis, tačiau tai jau vėlu – „Perversk.lt“ švenčia pergalę (25:14)
Trečiame sete situacija išlieka panaši, „Dainava“ nesusikaupia žaidimui (9:6; 17:13). „Pervesk.lt“ puolėjai tiesiog mėgaujasi puikiai pakeltais kamuoliais kuriuos verčia taškais ir taip tolsta nuo savo priešininkų (24:17). Seto baigtis – 25:18 – Pervesk.lt naudai.
Ketvitas setas tampa įtemptesnis – svečiai pagaliau susikaupia ir pajuda iš sąstingio (3:6; 8:12). Tačiau toks pirmavimas trumpas, Pervesk.lt“ komanda po minutinės pertraukėles susikaupia ir laimi greitai varžybas (25:21).