Rungtynės: KSM Startas ‒ „Tinklo draugai“ vs Aušrinė ‒ Titmaras (0:3)

„Aušrinė-Titmaras“ nugalėjo „KSM Startas-Tinklo draugai“ 3-0

2019 sausio 17d. 18.45 KSM salėje įvyko "Dailiosios" A lygos rungtynės tarp šeimininkių "KSM Startas-Tinklo draugai" ir svečių "Aušrinė-Titmaras" Kurias laimėjo svečių komanda 3-0

Pirmasis setas prasidėjo svečių padavimų, kuris šeimininkės išvedė į priekį. Toliau kova vyko taškas į tašką, kol rezultatas pasiekė lygiąsias 18:18 ir privertė svečių komanda pasinaudot "minute". Po kurios "Aušrinės" komanda su spurtavo ir pirma setą laimėjo 25:20

Antro seto pradžia tokia pati kaip pirmo. Pasiekus rezultatą 9:8 šeimininkių naudai, svečiai susikaupė ir pradėjo pelnyt taškus, kurie jas išvedė į priekį. "Aušrinės" komanda diktuodama savo tempą vertė priešininkes daug klyst ir baigt setą rezultatų 25:14

Treciajame sete kartojosi pirmo, ir antro seto pradžios scenarijus. Kova vyko taškas į tašką kol rezultatas tapo 21:21 Tada svečių komandos trenerė S. Klimiene pasinaudojo"minute"ir užvedus komandos narės, puikių žaidimų pabaigė pergalingai setą 25:21

Po laimėtų rungtynių S. Klimiene džiaugėsi pergale, bet taip pat ir nusivylus kaip ir KSM Startas trenerė, kad siautėjantis gripas iš rikiuotės atėmė pagrindinės komandų lyderės. Jei ne gripas, tai ne aišku kaip būtų pasibaigus šių komandų aistata