Rungtynės: Kauno Kolegija vs La Vita Volley (1:3)

„La Vita Volley“ nugali Kauno kolegijos ekipą

Lapkričio 29 dieną, Kauno kolegijos (Didžiojoje) sporto salėje įvyko moterų "Dailiosios" "A" lygos varžybos, kur namų sienas gynė Kauno kolegijos komanda, o su jomis varžėsi "La Vita Volley" ekipa". Po keturių kėlinių pergalė buvo svečių rankose, rezultatu 1-3

Piramąjį kėlinį abi komandos pradėjo apylygiu žaidimu, pasikeisdamo po pora taškų, tačiau netrukus, iniciatyvos pradėjo imtis svečių "La Vita Volley" ekipos žaidėjos. Puikiai priimami kamuoliai ir gera pasauga, joms leido taškas po taško tolti nuo savo varžovių. Kauno kolegijos merginoms sunkiai sekėsi susitvarkyti su startiniu varžybų jauduliu, todėl teko pripažinti varžovių pergalę pirmame kėlinyje (16:25) 0-1

Antrame kėlinyje žaidybinius sugebėjimus pradėjo vis drąsiau demonstruoti ir šeimininkės. Nors didžiąją kėlinio dalį pirmavo svečių komanda, tačiau antroje kėlinio pusėje kolegijos merginos sugebėjo pasivyti savo priešininkes, o vėliau ir net aplenkti. Po keletos minutinių pertraukėlių "La Vita Volley" merginos susikaupė, puikai atliko padavimus ir žaibiškai užpuolė savo varžoves, ko pasekoje šventė kėlinio pergalę (25:27) 0-2

Antroje varžybų pusėje, Kauno kolegijos merginos, drąsinamos trenerės žaidė "vabank" arba laimi kėlinį, arba keliauja namo su sausu rezultatu 0-3. Tai supratusios, pradėjo traukti nepaimamus kamuolius, puikiai sužaidė pasaugoje ir aktyviai puolė savo varžoves. To nesitikėjusios "La Vita Volley" ekipos žaidėjos pasimetė ir per anksti patikėjusios pergale, pradėjo klysti. Tuo naudodamosios varžovės iš paskutiniųjų laimi kėlinį (25:23) 1-2

Ketvirtas kėlinys, Kauno kolegijos merginoms buvo trumpas, nes "La Vita Volley" ekipa buvo tarsi pakylėta. Puikus puolimas ir vienas kitos matymas aikštelėje, kurioje kiekviena atliko savo zonoje tinkamas funkcijas - pasaugojo, puolė, lėme greitą kėlinį. Svečiai laimi kėlinį ir varžybas, rezultatu (11:25) 1-3

Po varžybų kalbinta "La Vita Volley" ekipos kapitonė sakė: "Gerai sekėsi įsivesti kamuolį, kas lėmė rezultatyvias atakas pirmus du setus. Trečiame sete atsipalaidavome, ir priešininkės tuo pasinaudojo. Tačiau 4sete vėl susikaupėme ir visą setą vėl žaidėm savo žaidimą. Džiaugiamės pergale ir ačiū varžovėms už gražią kovą."