Rungtynės: LSU – 22 vs VDU ŽŪA (3:0)

,,LSU ‒ 22'' pergalė prieš ,,VDU ŽŪA'' ekipą

Lapkričio 7 dieną, į LSU sporto salėje įvyko vyrų ''B'' lygos varžybos, kuriuose savo jėgas išmėgino ,,LSU - 22'' ir svečių teisėmis atvykusi ,,VDU ŽŪA'' komandos. Po neilgai trukusių rungtynių, namų sienas pavyko apginti ,,LSU - 22'' rezultatu 3:0.

,,LSU - 22'' jau pirmame žaidimo sete kovingai nusiteikę pasitiko svečius. Šeimininkai spurtavo šešių taškų atkarpa ir įgijo pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki seto pabaigos. Žaidimo baigtis - 25:16.

Antrojo seto baigtis tokia pati kaip ir pirmojo - šeimininkai  veržėsi pirmyn. Tuo tarpu, ,,VDU ŽŪA'' pritrūko komandinio susižaidimo, sunkiai sekėsi sulaikyti ,,LSU - 22'' rengiamas atakas. Situacijos nekeitė nei imtos minutinės pertraukėlės. Tad dar veina seto pergalė priklausė namų komandai, rezultatu 25:16.

Trečiame sete ,,VDU ŽŪA'' geriau sekėsi rinkti taškus dėl ,,LSU - 22'' komandos padidėjusiu klaidų skaičiaus. Tačiau, žaidimui einant į pabaigą, svečiai atitrūko (rez.: 14:13; 19:16; 24:18) nuo savo varžovų ir lemiami taškai švieslentėje krito šeimininkams. ,,VDU ŽŪA'' praleisti kamuoliai bei netaiklūs padavimai lėmė ,,LSU - 22'' pergalę - 25:18.