Rungtynės: Vitameda vs Kauno technikos kolegija (3:0)

,,Vitamedos'' ekipa užtikrintai pelnė pergalę prieš ,,Kauno technikos kolegiją''

Kovo 7 d. 18:30 val. RIO Arenoje įvyko B lygos varžybos. Salėje susitiko „Vitameda“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai) komandos . Po trijų setų, nesunkiai ir užtikrintai laimėjo ,,Vitamedos‘‘ ekipa, rezultatu 3:0.

Pirmasis setas prasidėjo ir pasibaigė ,,Vitamedos" pranašumu. Pirmosiomis žaidimo minutėmis komandos dar apsimainė keletą taškų, tačiau neilgai trukus ,,Vitamedos‘‘ komanda susižėrė kone visus taškus (rez.: 6:3; 21:3). ,,Kauno technikos kolegijai‘‘ nepaliko nei menkiausios galimybės laimėti kėlinio. Šeimininkai buvo kur kas labiau susitelkę į žaidimą, nei jų kolegos. Stipria gynyba bei gerai atliktomis atakomis ,,Vitameda‘‘ nesunkiai laimėjo pirmąjį setą, rezultatu 25:5, (1:0).

Antrasis setas buvo panašus į pirmąjį - ,,Vitameda‘‘ ir toliau užtikrintai ėjo pergalės link. Luko Dimavičiaus rengtoms atakoms ,,Kauno technikos kolegijos‘‘ komandai nepavyko pasipriešinti. Pastarajai komandai sekėsi kiek geriau nei pirmame raunde, tačiau klaidų kiekis nesumažėjo, o tai leido ir vėl ,,Vitamedai‘‘ įrodyti savo pranašumą. Setas baigėsi rezultatu 25:11, (2:0).

Trečiame sete ,,Kauno technikos kolegija‘‘ mėgino blokuoti ,,Vitamedos‘‘ atakas, tačiau varžybų eigoje komanda ir vėl išsibarstė. Nemažai taškų svečiai pelnė iš ,,Vitamedos‘‘ padaugėjusių klaidų. Tačiau nepaisant to, šeimininkai atsigriebė prarastus taškus ACE‘uodami. Puikius ir taiklius padavimus atliko ,,Vitamedos‘‘ komandos žaidėjas Kęstutis Bradauskas, kuriais pelnė žaidimo metu 5 taškus. ,,Kauno technikos kolegijai‘‘ teko pripažinti kolegų pranašumą. Žaidimas baigėsi 25:13, ,,Vitamedos‘‘ pergale (3:0).

Po varžybų ,,Vitamedos‘‘ komanda apie šias rungtynes atsiliepė: ,,Varžovai nebuvo susikaupę, daug klydo, o mums tiesiog sekėsi.‘‘