Rungtynės: Aušrinė ‒ Titmaras vs La Vita Volley (0:3)

„La Vita Volley“ komanda įveikė Jonavos „Aušrinė – Titmaras“ ir išlygino serijos rezultatą

Kovo 28 d. 18:45 val. RIO arenoje Dailiosios lygos ketvirtfinalio antrose rungtynėse susitiko Jonavos „Aušrinė - Titmaras“ ir „La Vita Volley". Po trijų setų pergalė atiteko „La Vita Volley“ rezultatu 0:3 (24:26, 23:25, 16:25).

Pirmąjį setą „Aušra - Titmaras“ su A. Kauniete priešakyje pradėjo įsibėgėjusios (3:6, 10:6), o svečiams liko imti pertraukėlę. Tačiau po jos „La Vita Volley“ S. Mačiulaitienė varžovėms padavė atsakomųjų atakų (14:15). Seto eigoje varžovės išnaudojo visas pertraukėles, tačiau iki pat seto galo nė vienai nepavyko daugiau atsiplėšti (18:20, 23:24). Galiausiai setą laimėjo visą likusį laiką priekyje šiek tiek buvusi „La Vita Volley“ rezultatu 0:1 (24:26).

Antrojo seto metu nė viena komanda neturėjo progos įsiveržti į priekį. S. Mačiulaitienė toliau atliko sėkmingas atakas, tačiau komandai „Aušrinė – Titmaras“ taip pat nenusileido (13:13, 21:21). Galiausiai „La Vita Volley“ pavyko įgauti persvarą paskutiniaisiais seto taškais (21:24), o netrukus ir laimėti setą rezultatu 0:2 (23:25).

Trečiąjį setą „La Vita Volley“ žaidė pilnai pasitikėdamos savimi ir netruko įsiveržti į priekį (7:8, 10:16, 11:21). Nors „Aušrinė – Titmaras“ lengvai nepasidavė varžovėms, pastarųjų įgyta persvara buvo per didelė šeimininkėms. Seto rezultatas – 0:3 (16:25).

"La Vita Volley" šio pergalės dėka išlygino ketviftfinalio serijos rezultatą ir komandoms teks žaisti trečias lemiamas rungtynes, po kurių paaiškės kuri komanda keliaus į pusfinalį, o kuri baigs šio sezono pasirodymą.