Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs LSU (3:0)

„LSMU“ nesunkiai įveikė „LSU“.

„LSMU“ nesunkiai įveikė „LSU“.

Moterų "A" lygos atkrintamosiose varžybose susitiko šeimininkės "LSMU" ir svečių komanda "LSU". "LSMU" parodė, kad šiandien yra nusiteikusios revanšuotis savo varžovėms po pralaimėtos kovos studentų lygoje ir tai puikiai padarė greitai nugalėdamos savo varžoves rezultatu - 3:0.

Pirmajame sete "LSMU" puolimas buvo nesustabdomas, beveik visi pakelti kamuoliai virsdavo taškais ir "LSMU" lyderė Ugnė Sabonaitė šiame sete buvo tiesiog nesustabdoma. "LSU" daug klydo ir joms žaidimas visai nesiklyjavo, tuo pasinaudojo varžovės ir spurtavo gera žaidimo atkarpa taip susirinkdamos didelią persvarą kurios "LSU" merginoms sumažinti nepavyko ir jos pralaimėjo rezultatu - 25:18 (1:0).

Antrajame sete "LSU" merginos atrodė visiškai sutrikusios, viskas ką jos darė pasibaigdavo arba klaida, arba lengvu kamuoliu į varžovių pusė. Tuo tarpų "LSMU" nemažino apsukų ir toliau rodė gerą žaidimą. Jų stiprus smūgiai ir gera gynyba vedė varžoves į neviltį ir šiame sete pergalę šventė taip pat "LSMU" rezultatu - 25:13 (2:0).

Trečiajame sete "LSU" sukaupė visas jėgas ir dar bandė parodyti šiokia tokia kovą, visą setą žaidimas buvo gan apylygis, abi komandos rodė tikrai gražų tinklinį ir žaidimas patapo idomus. "LSU" rado savų būdų rinkti taškus puolime, tačiau jos surinko dvigubai daugiau klaidų nei varžovės ("LSMU" - 6, "LSU" - 13). Toks didelis klaidų skaičius joms pakišo koją ir svarbiausiai taškais, tiksliau sužaidė "LSMU" kurios ir džiaugėsi pergalę rezulatu - 25:21 (3:0).

Puslapis peržiūrėtas: 1360

Komentarai