Rungtynės: Nemunas ‒ 2 vs Dainava (0:3)

,,Nemunas ‒ 2'' nepasipriešino ,,Dainavai''

Lapkričio 18 dieną, ,,Žalių'' D lygos varžybose, vykusiose KTPMC sporto salėje, rungtynes pavyko laimėti ,,Dainavos'' ekipai prieš ,,Nemuną - 2'', rezultatu 0:3.

Pirmame sete ,,Dainavos‘‘ ekipa darė daugiau klaidų nei varžovai, tačiau tai nesutrukdė išlošti seto pergalės. Komanda rengė rezultatyvias atakas kurių neįstengė atremti ,,Nemuno – 2‘‘ žaidėjai. Setas baigėsi svečių pergale – 20:25.

Antrame sete iš lyderio pozicijų ir toliau nesitraukė ,,Dainava‘‘. Šioji rodė komandinį susižaidimą, savo jėgomis pelnė nemažai taškų. Tuo tarpu ,,Nemunui – 2‘‘ labiau sekėsi žaisti iš varžovų daromų klaidų. Kėlinys baigėsi ,,Dainavos‘‘ naudai - 24:26.

Trečiasis setas truko ilgiau nei įprastai. Komanda ,,Nemunas – 2‘‘ atkakliai bandė viso žaidimo metu susigražinti pergalę po dviejų pralaimėtų kėlinių ir stengėsi neatsilikti nuo varžovų. ,,Dainava‘‘ irgi nenusileido. V. Spitrienė patogiai skirstė kamuolius kitiems komandos žaidėjams, kurie gana sėkmingai atakavo namų komandą. Taip pademonstravusi komandinį žaidimą, ,,Dainavos‘‘ ekipa užbaigė šio vakaro rungtynes, rezultatu 27:29 (0:3).

Po rungtynių kalbinta ,,Dainavos‘‘ ekipa teigė, jog šių varžybų labiausiai sėkmę lėmė emocinis vieno kito palaikymas, užsivedimas, priešingai nei varžovai, kurie atrodė tylūs ir ramūs.