Rungtynės: Nemunas ‒ 2 vs Korys (2:3)

Po atkaklių rungtynių komanda ,,Korys'' išplėšė pergalę prieš ,,Nemuno ‒ 2'' ekipą

Sausio 20 dieną, KTPMC salėje vyko ,,Žalių'' D lygos rungtynės - ,,Nemunas - '' prieš ,,Korys'' ekipą. Netikėtai varžybų eigą pakeitęs ,,Korys'' , trečiajame sete iš ,,Nemuno - 2''  pasiglemžė pergalę  ir žaidimą pratęsė iki penkių setų, kuriuos sėkmingai pavyko išlošti. Rungtynės baigėsi 2:3 rezultatu.

Pirmojo seto žaidime, abi komandos rezultatais mažai skyrėsi viena nuo kitos. ,,Nemuno - 2'' komandos žaidėjams, atsistojus prie padavimo linijos, ACE'uotais mušimais, lengvai didino taškų skirtumą. Tuo tarpu, atkakliai nusiteikęs ,,Korys'' stengėsi nepasiduoti ir blokuotais mušimais atremti varžovų atakas. Visgi, ,,Koriui'' pritrūko ir lemiamus taškus pelnė ,,Nemunas - 2'' ekipa, setą užbaigė rezultatu - 25:22.

Antrajame sete, ,,Nemunas - 2'' spartino žaidimo tempą. R. Bajorinas bei T. Miliukas rengtomis rezultatyviomis atakomis veržėsi pirmyn. Jau įpusėjus setui, jiems pavyko varžovus lenkti dvigubu taškų skirtumu ir įgytą pranašumą išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos - 25:19.

Trečiajame sete, aikštelėje jautėsi įtampa. Komandų žaidėjai žaidė taškas į tašką. Kuomet ,,Nemunui - 2'' pergalė atrodė vos ranka pasiekiama (rez.: 24:20), netikėtai visas viltis išsklaidė ,,Korys'' spurtavusi 6 t. atkarpa ir taip triuškinančiu rezultatu užbaigusi kėlinį - 24:26.

Po pralaimėto seto, ,,Nemunas - 2'' palūžo. Komandai itin sunkiai sekėsi rinkti taškus, ėmė daryti daugiau klaidų, o ,,Korys'' nesunkiai veržėsi pirmyn. Seto baigtis - 13:25.

Penktajame sete, situacija nei kiek nepagerėjo žvelgiant iš ,,Nemuno - 2'' ekipos pusės. Komandai taip ir nepavyko atgauti pradinio žaidimo ritmo. G. Smuikys ACE'uotu padavimu užbaigė šio vakaro rungtynes. Džiugiais šūksniais ,,Korys'' baigė setą rezultatu - 5:15.

Po varžybų, paklausus ,,Nemuno - 2'' komandos žaidėjo P. Palevičiaus, kas lėmė tokią trečiojo seto baigtį, atsakė: ,,Padarėme nemažai klaidų trečio kėlinio pradžioje, ko pasekoje, matomas galutinis rezultatas. Psichologiškai per anksti pralaimėjome, o po to, buvo labai sunku atsitiesti. ''