viso1 setas2 setas3 setas4 setas
NUTPA9128182223

Sporto fėja10126252525

„Sporto fėjos“ ekipa laimėjo prieš „Nutpos“ komandą

Kauno TPMC sporto salėje sausio 23 dieną įvyko ,,B lygos'' varžybos. Šeimininkai „Nutpos“ ekipa į svečius priėmė „Sporto fėjos“ komandą. Po keturių kėlinių „Sporto fėja“ džiaugėsi pergale.1-3 Rungtynių pradžioje iniciatyvos ėmėsi „Nutpos“ ekipa kuri demonstravo tikrai gražų žaidimą. Ne ką blogiau žaidė ir jų priešininkai. Setui įpusėjus komandas skyrė tik vienas taškas tačiau priekyje visdar „Nutpos“ komanda. Paskutiniai taškai buvo žaidžiami apylygiai tačiau lemiamus taškus pelno „Nutpos“ ekipa taip laimėdama kėlinį. (28-26) Antrame kėlinyje labiau sekėsi ir mažiau klaidų darė „Sporto fėjos“ vyrai kurie nepalyginamai geriau gynėsi nei jų priešininkai. „Nutpos“ komandoje prasidėjo kivirčai ir nesusikalbėjimas kas turėjo įtakos žaidimo kokybei taip setui svečiu ekipos naudai.(18-25) Toliau tęsiantis varžyboms „Nutpos“ ekipa susikoncentravo į puolimą <...>