Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Nemunas (3:0)

Tinklo inžinerija75252525

Nemunas54212211

,,Tinklo inžinerijos'' pergalė prieš ,,Nemuną''

Lapkričio 20 dieną vyko ,,B‘‘ lygos vyrų rungtynės – jėgas išbandė ,,Tinklo inžinerija‘‘ prieš ,,Nemuno‘‘ ekipą. Šio susitikimo metu ,,Tinklo inžinerijai‘‘ pavyko iškovoti pergalę rezultatu 3:0. Pirmame sete abi komandos žaidimo rezultatu mažai kuo skyrėsi viena nuo kitos. Iš pažiūros ekipos žaidė apylygiai (rez.: 6:5; 11:11; 18:16) tačiau ,,Tinklo inžinerija‘‘ ne tik rinko taškus tačiau ir tiek pat jų dovanojo ,,Nemunui‘‘ savo daromomis klaidomis. Tuo tarpu ,,Nemuno‘‘ ekipai atrodo buvo suteikta mažiau šansų įsilieti į žaidimą tad jų taškų lentelė – skurdi. Nors ir nedideliu skirtumu visgi pirmasis kėlinys baigėsi ,,Tinklo inžinerijos‘‘ pergale rezultatu 25:21. Sekančiame kėlinyje komandų žaidimas atrodė panašus kaip ir pirmame skyrėsi tik rezultatų išsidėstymas. Iš pradžių ,,Tinklo inžinerija‘‘ spurtavo aštuonių taškų atkarpa <...>