Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Fortūna vs KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“ (2:3)

,,Fortūnai'' teko pripažinti KSM Starto ‒ ,,Heksa ‒ 2'' pergalę

,,Fortūnai'' teko pripažinti KSM Starto ‒ ,,Heksa ‒ 2'' pergalę

Sausio 18 dieną, KTPMC sporto salėje vyko moterų ,,Dailiosios'' B lygos varžybos - ,,Fortūna'' prieš KSM Startą - ,,Heksa -2''. Iki penkių setų nusitęsusios rungtynės, iš komandų pareikalavo nemažai jėgų. Galiausiai, po atkaklios kovos, pergalę pavyko iškovoti KSM Starto - ,,Heksa - 2'' merginoms, rezultatu 2:3.

Kiekviename žaidimo etape tiek ,,Fortūną'', tiek KSM Startas - Heksa - 2'' komandos nenuilstamai kovojo dėl kiekvieno taško. Be abejo, būta kad viena ar kita komanda rezultatu įsiveržia į priekį, tačiau tai trunka akimirką, o baigiantis setui, rezultatų skirtumai nedideli. Šiek tiek sunkesnis buvo tik pirmasis setas, kuomet komandos dar nesijautė pilnai įsižaidusios - tačiau palankesnis ,,Fortūnai'', kuri ir užbaigė kėlinį rezultatu 25:21. O štai antrąjame - KSM Startas ,,Heksa - 2'' situaciją pakreipė savo linkme ir šį kartą žaidimą užbaigė septynių taškų skirtumu - 18:25. Ypatingai pasižymėjo Silvija Charževskytė bei Vilūnė Rauluševičiūtė, kurios komandai pelnė daugiausia taškų. Toliau trečiame (kuris baigėsi rezultatu 25:23) ir ketvirtame (24:26) setuose, komandos krovėsi taškus ace'uotais padavimais. Lemiamame žaidimo etape, KSM Startas ,,Heksa - 2'' Ace'uotais padavimais bei blokuotais mušimais nesunkiai veržėsi pirmyn ir kėlinį užbaigė pergalingu rezultatu - 6:15.

,,Fortūnos'' treneris Mantas Vaivada sveikina varžoves su pelnyta pergale. O savo komandos didžiausia kliūtimi įvardijo, kuri ir lėmė rungtynių rezultatą, netikslų kamuolių priėmimą..

Puslapis peržiūrėtas: 1956

Komentarai