Rungtynės: La Vita Volley vs Aušrinė ‒ Titmaras (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
La Vita Volley8115252318

Aušrinė ‒ Titmaras8825132525

„Aušrinė ‒ Titmaro“ komanda išplėšė pergalę prieš „La Vita Volley“ ekipą

Vasario 21 dieną RIO arenos I aikštelėje susitiko Moterų "Dailiosios" lygos atstovės :„La Vita Volley“ (šeimininkės) ir  „Aušrinė ‒ Titmaras“ (svečiai) komandos. Po keturių setų kovos,  „Aušrinė ‒ Titmaras“ iškovo pergalę 1:3 Pirmame sete šeimininkės jautėsi tarsi ne savo salėje. Sunkiai sekėsi susikaupti ir surengti netikėtą ataką. Nors Taip pat jaudulys jautėsi ir priešininkių aikštelės pusėje (4:4; 5:6).  „Aušrinė ‒ Titmaras“ komanda tarsi įgavo antrą kvėpavimą ir pradėjo sektis netikėtai užklupti savo priešininkes nepasiruošiusias gynyboje (6:10; 10:15). Nors "La Vita Volley" ekipa stengėsi vytis savo konkuriantes tačiau tai buvo sunku. (14:24). Setas baigėsi rezultatu 15:25 svečių komandos naudai. Antrasis setas buvo panašus į pirmąjį tačiau apsikeitus aikštelėmis sektis pradėjo šeimininkėms. Didžiulėmis atkarpomis tolo nuo savo priešininkių (9:5; 14:8). Nors  „Aušrinė ‒ Titmaras“ kapitonė ėmė minutines pertraukelės <...>