Rungtynės: LSU vs Cukrainis (3:0)

,,LSU'' merginos iškovojo pergalę prieš ,,Cukrainio'' ekipą

Gruodžio 11 dieną, LSU sporto salėje įvyko „Dailiosios“ lygos „A“ pogrupio varžybos. Šeimininkių poziciją užėmė „LSU“ merginos, o svečių teisėmis tenkinosi „Cukrainis“ komanda. Po trijų kėlinių, pergalė atiteko, „LSU“ ekipai 3-0
Pimasis setas prasidėjo banguotu žaidimu, nes abi komandos demonstravo tikrai solidų žaidimą (4:4; 13:13). Nors „LSU“ komandos žaidėjos darė gana daug klaidų gynyboje, tačiau sugebėjo pasitempti ir išsiveržė į priekį (18:14). „Cukrainio“ merginos stengėsi užpulti netikėtai savo varžoves, tačiau šeimininkių statomi blokai tapo nepramušami (22:15). Dar keli taškai krenta į sporto universiteto ekipos lentelės pusę. „LSU“ laimį šį setą (25:16) 1-0

Antras kėlinys buvo permainingas. Iniciatyvos ėmėsi nepasiduodanti „Cukrainio“ komandos narės, nors iš pradžių pirmavo „LSU“ merginos. (5:3; 8:6). Lietuvos sporto universiteto ekipoe prasideda panika, nes „Cukrainio“ ekipa taškas po taško renkasi sau taškus, o komandos narės dar labiau viena kitą padrąsina . Svečių ekipa išsiveržia į priekį net 10-ties taškų skirtumu (9:20). „LSU“ komandą treniruojanti Jolanta Simanavičienė ima vieną minutę, nes supranta, kad taip toliau tęstis negali. Išklausiusios trenerės pamokymų, „LSU“ merginos grįžta į aikštelę r pradeda žaisti dėl kiekvieno taško. Pasitaiso komandos priėmimai, bei puolimas, tad pradeda vytis savo varžoves (13:22; 16:23; 22:24). Minimalus skirtumas pradeda skirti komandas, o „Cukrainio“ merginos nesugeba priešintis ir pelnyti taško. Apmaudus pralaimėjimas antrame sete (27:25). Kėlinį laimi „LSU“ komanda 2-0

Trečiame kelinyje palužusios „Cukrainio“ ekipos merginos, stengiasi priešintis sporto universitetui, tačiau pastangos bevaisės. Puikiai priimti ir pakelti kamuoliai puolančiąjai atsimuša į puikiai statomas šeimininių užtvaras, o apgaulingai „užmesti“ kamuoliai krenta tiesiai į rankas laisvąjam gynėjui – libero (8:4; 15:8; 19:10). Svečių ekipa pelno tik kelis taškus, likusius susirenka iš „LSU“ ekipos padarytų gana neapdairių klaidų – nepaduotų padavimų ar puolimo metu kemuolį pasiunčia į tinklą (21:13). Kėlinio baigtis (25:15) Lietuvos sporto universiteto naudai 3-0