Rungtynės: Jonavos KKSC vs KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“ (3:0)

Jonavos KKSC75252525

KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“43101716

„Dailiosios“ B lygos pirmenybių nugalėtojos ‒ Jonavos KKSC komanda

Balandžio 3 dieną 16:45 val. V. Kudirkos progimnazijoje įvyko „Dailiosios“ B lygos didysis finalas. Trijų setų kovoje susikovė Jonavos KKSC ir KSM Startas – „Heksa – 2“ komandos.  Varžybos prasidėjo įprastu taškas į tašką žaidimu (7:7). Iki kol Jonavos KKSC merginos spurtavo ir galingai išsiveržė į priekį (16:7). Vėliau sekė Jonavos KKSC klaida ir kamuolys grįžo į KSM Startas – „Heksa – 2“ pusę. Pastarosios nesugebėjo pasinaudoti šia proga ir kamuolį vėl grąžino Jonavos KKSC komandai. Net dvi pertraukėlės nepadėjo kaunietėms pasitempti – pirmojo seto pergalę atidavė Jonavos KKSC merginoms. (25:10) (1:0) Antrasis setas prasideda KSM Startas – „Heksa – 2“ komandos naudai 15 žaidėjos (V.Rauluševičiūtė) ACE‘u. Įpusėjus pirmąją dešimtį taškų (8:6) vėl kartojasi pirmojo seto vaizdas: vienas po kito tai keturi tai šeši taškai keliauja į Jonavos KKSC sąskaitą (13:6; 17:7). Tuo tarpu KSM Startas – „Heksa – 2“ merginoms lieka vos vienas kitas taškas. (25:17) (2:0) Trečiasis kėlinys prasidėjo „sausai“ KSM Startas – „Heksa – 2“ merginoms (4:0). Grįžusios po pertraukos kaunietės pelno pirmąjį tašką. Po jo seka daugybė klaidų. Jonavos KKSC merginos toliau triuškina varžoves. Besibaigiant setui KSM Startas – „Heksa – 2“ dar bando pasivyti Jonavos KKSC komandą <...>