Rungtynės: LSMU vs Sporto fėja (3:1)

„LSMU“ po įtemptos kovos iveikė „Sporto fėja“

Lapkričio 26d. susitiko šeimininkų komanda "LSMU" prieš svečius "Sporto Fėja". Laimėjo šeimininkai (3:1).

Pirmasis setas prasidėjo LSMU ekipos padavimais ir per pirmają seto puse jie parodė, kas čia šeimininkai stipriai išsiverždami į prieki (12:5). Antroji seto dalis nepakito , Sporto Fėjai nepavyko atgauti prarastų taškų ir ši seta laimejo šeimininkų ekipa (25:13). 1:0

Antrasis setas prasidėjo taip pat, šeimininku ekipa įsiveržė į prieki (7:4) , tačiau po pirmo seto apšilusi Sporto Fėja parodė, dėl ko jie čia atvyko ir atroji triuškinančiai nugalėjo LSMU ekipa rezultatu (25:16). 1:1

Trečiasis setas buvo labai įdomus, nors padavimus pradėjo LSMU, tačiau susikaupusi Sporto Fėja priemė servą ir pradėjo rinkti taškus (3:9). Po minutinės pertraukėlės grįžusi šeimininku ekipa pradėjo daryti mažiau klaidų ir rezultatą išlygino (9:9). Toliau sete komandos pelnė taškus viena paskui kita ir pratesimo pabaigoje triumfavo LSMU ekipa (26:24). 2:1

Ketvirtasis setas buvo lemiamas, abi komandosi inirtingai kovojo dėl kiekvieno taško, rezultatas dažnai keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai. Atėjo laikas ir pratesimui, nei viena ekipa nesiruošė nusileisti, bet šeimininkai parodė, kad čia jų valdos ir iveikė Sporto Fėja rezultatu (31:29) 3:1