Rungtynės: Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ vs Kauno „Marito“ (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“9725222525

Kauno „Marito“7614251621

Lietuvos vyrų tinklinio pirmosios lygos starte joniškiečių pergalė namuose

2018 m. Lapkričio 25d. startavo naujai atgimusi Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pirmoji lyga. Čempionato starte Joniškyje susitiko vieni iš favoritų Kauno "Marito" bei debiutantai Joniškio "Joniškio Baldai-Vidrena". Varžybos prasidėjo gana apylygiai tuomet šeimininkams spurtavus iki pirmosios svečių pertraukėlės švieslentėje degė rezultatas 12:6. Svečiai po minutės pertrauklės bandė atsitiesti tačiau šeimininkai nepaleido rungtynių kontrolės iš rankų ir po keletos puikių užtvarų bei sėkmingų epizodų Joniškiečiai į savo kraitelį įsimetė pirmąjį tašką laimėję 1-ąjį setą rezultatu 25:14. Antrasis setas lygiai kaip ir pirmasis prasidėjo taip pat šeiminkai seto pradžioje diktavo savo salygas tačiau kiek vėliau kauniečiai nusprendė jog visiškai paleisti rungtynių iš savo rankų negalima ir po minutės pertraukėlės spurtavo į priekį puikios D. Tamošaičio užtvaros ir geras varžovų kamuolio priėmimas privertė Joniškio komandos trenerį prašyti pirmosios minutės pertraukėlės <...>