Rungtynės: KSM Startas ‒ „Heksa“ vs Cukrainis (3:0)

KSM Startas – „Heksa“ laimėjo prieš Cukrainis

Š. m. gruodžio 19d., V. Kudirkos vidurinės mokyklos sporto salėje, moterų Dailiosios A lygos varžybose susitiko KSM Startas – „Heksa“ ir Cukrainis. Po gana įtemptos, trijų setų, kovos pergalė atiteko šeimininkių komandai, rezultatu 3:0.

Rungtynėms prasidėjus lyderio poziciją užėmė KSM Startas – „ Heksa“ ekipa (9:4). Sunkiai, tačiau Cukrainio komanda priešnosi (13:12). Kauno sporto mokyklos auklėtinės net nemėgino pasiduoti ir dovanoti pergalės priešininkėms. Seto pabaiga 25:19 (1:0).

Antrasis kėlinys prasidėjo Cukrainio pirmavimu (7:9), tačiau lyderio pozicijos ilgai išlaikyti nesugebėjo. J. Virbickienės treniruojama „Heksos“ komanda kėlinio pabaigoje ėmė spurtuoti ir taip išpešė seto pergalę 25:19 (2:0).

Paskutiniame, lemiamame kėlinyje abiejų komandų žaidimas buvo apylygis beveik visą setą (4:4, 7:7, 10:10). Antroje seto pusėje iniciatyvos ėmėsi Kauno sporto mokyklos auklėtinės (21:16). Nors Cukrainio ekipa priešinosi, pergalė atiteko šeimininkėms - 25:21 (3:0).

Po varžybų pakalbinta nugalėtojų komandos narė M. Brazdauskytė (nr.13) sakė: „Darėm daug klaidų, bet smagu, kad sugebėjome išlipti iš tos duobės.“