Rungtynės: NUTPA ‒ 2 vs Nemunas ‒ 2 (3:2)

Po atkaklios kovos ,,NUTPA ‒ 2'' pergalė prieš ,,Nemunas ‒ 2''

Sausio 9 dieną, KTPMC vyko ,,Žalių'' D lygos rungtynės, kuriose susitiko ,,NUTPA - 2'' ir ,,Nemunas - 2'' ekipos. Iki penkių setų nusitęsusių varžybų, galiausiai pergalę iškovojo ,,NUTPA - 2'' tinklininkai, rezultatu 3:2.

Pirmąjį setą komandos pradėjo apylygiai. Žaidimas vyko taškų atkarpomis, tačiau situacija šiek tieki palankesnė buvo ,,Nemuno - 2'' ekipai. Šioji gerai sužaidė gynyboje ir rezultatyviomis atakomis spraudė priešininkus į kampą. Setas baigėsi 23:25 rezultatu.

Antrasis setas mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo. ,,Nemuno - 2'' ekipa nesitraukė iš lyderio pozicijos. Šiame sete R. Bajorinas bei T.Miliukas komandai ace'uotais padavimais bei atakomis pelnė daugiausia taškų. Seto baigtis - 22:25.

Trečiame sete situacija pakrypo kita linkme. Dar pirmuose žaidimo etapuose puikiai žaidusi ,,Nemuno - 2'' komanda ėmė klysti vis dažniau, sunkiau darėsi priimti varžovų mestus kamuolius. Tuo tarpu ,,Nemunas - 2'' nesunkiai veržėsi pirmyn. Kėlinys baigėsi 25:14  ,,NUTPA - 2'' naudai.

Ketvirtame sete, kad ir kaip stengėsi ,,Nemunas - 2'' atsigriebti už pralaimėtą kėlinį, tačiau nepavyko - pritrūko komandinio susižaidimo. O štai ,,NUTPA - 2'' puolėjas N.Baltrukonis padedant J. Skučienei rengė rezultatyvias atakas, kurioms pasipriešinti varžovai neįstengė. Tad komandai pavyko išlyginti setų rezultatus. Kėlinio baigtis - 25:20.

Lemtingame sete, azarto pagauti ,,NUTPA - 2'' sparčiu tempu rinko taškus ir nei akimirkai neleido ,,Nemunui - 2'' atsipalaiduoti. Į ''kampą'' vejama komanda nebeįstengė susitelkti į žaidimą. ,,Nemunui - 2'' teko pripažinti ,,NUTPA - 2'' pranašumą. Rungtynės baigėsi 15:12 rezultatu.