Rungtynės: Kauno TPMC vs Marito (3:2)

Kauno TPMC nugali MARITO

Lapkričio 20 dieną, 19:45val., S. Lozoraičio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko aukščiausios A lygos varžybos. Salėja susitiko ,,Kauno TPMC‘‘ ir ,,Marito‘‘. Po įtemptos kovos laimėjo ,,Kauno TPMC‘‘ rezultatu – 3:2
Pirmajame sete išsiveržia ,,Kauno TPMC‘‘ (7:2), o tuo tarpu pasimetę ,,Marito‘‘ pasiima minutinę pertraukėlę. Šis šeimininkų pirmavimas truko beveik visą kėlinį (13:10; 16:13; 18:16). “Marito“ komanda sunkiai, tačiau įtikinamai pasivijusi savo varžovus mėgina persverti rezultatą savo naudai (20:20; 23:23). Sunkūs paskutiniai taškai kėlinyje atitenka „Kauno TPMC“ ekipai, kuri tik kelių taškų persvara laimi setą (26:24) 1-0
Antrame kėlinyje susikaupusi „Marito“ komanda suima vadžias į savo rankas ir pradeda žaisti kur kas agresyviau (4:7; 8:11; 11:18). Net septynių taškų skirtumas leidžia minimaliai atsipalaiduoti šeimininkams, ko pasekoje „Kauno TPMC“ nesusitvarko su savo gynybine grandine ir nesugeba apsiginti ir paprastose situacijose. (14:21; 16:23). „Marito“ užtikrintai laimi kėlinį (17:25) 1-1
Trečiame kėlinyje žaidimas vyksta tolygiai. Abi komandos demonstruoja tiek puikius gynybos, tiek puolimo sugebėjimus (6:6; 9:10; 15:15). Tačiau koją „Marito“ komandai pakiša kelios klaidelės ir netaisyklingai pastatytos užtvaros, kas leidžia „Kauno TPMC“ išsiveržti į priekį (21:19; 24:21). Kėlinio baigtis, „Kauno TPMC“ komandos sąskaitoje (25:21) 2-1
Ketvirtas setas labai panašus į antrąjį, čia karaliauja „Marito“ tinklininkai jau nuo pirmųjų taškų (1:9). „Kauno TPMC“ pasimetusi beveik visą kėlinį ir nepriimti kamuoliai tampa jų didžiausiu iššūkiu, su kuriuo sunkiai susitvarko (7:18; 10:20). Dvigubas rezultatas priverčia atsipalaiduoti „Marito“ ekipai, nors tai ir nepadeda jų priešininkams laimėti šio kėlinio (19:25) - „Marito“ laimi setą 2-2
Penktame kėlinyje pajėgesnę komandą padeda išsiaiškinti tik kėlinio pabaiga, nes visas kėlinys žaidžiamas taškas į tašką (4:4; 7:7; 10:10). „Kauno TPMC“ įrodo, kad šį kartą pergalės norėjo labiau nei priešininkai 15:12. „Kauno TPMC“ laimi varžybas.
Po varžybų „Kauno TPMC“ komandos kapitonas teigė „ daug darėme klaidų ir tikrai žaidėme banguotai, kai atsipalaiduojame pralaimim kėlinį, tik susikaupiame kėlinio laimėtojai – mes“.