Rungtynės: LSU vs LSMU (2:3)

,,LSMU“ po įtemptos kovos nurungė ,,LSU“

Gegužės 8 dieną, 19:00val. LSU sporto salėje susitiko dailiosios lygos komandos: ,,LSU" (aikštelės šeimininkės) bei ,,LSMU" (aikštelės svečiai). Po atkaklios ir nenuspėjamos kovos pergalė atiteko į svečių rankas rezultatu - 2:3.

Rungtynės prasidėjo užtikrinta ,,LSMU" merginų ataka (rez. 1:4; 3:10), tačiau setui įpusėjus, ,,LSU" žaidėjos atsitiesė ir rezultatą išlygino (15:15). Nežymi taškų persvara vyravo iki pat seto pabaigos ir, visgi, lemiamus taškus pelnė šeimininkių komanda, rezultatu - 25:21 (1:0).

Antroji rungtynių dalis ir vėl buvo nenuspėjama. Dar pradžioje uoliai pirmavę šeimininkės (6:4; 10:6; 15:12) rezultatą prarado 17-ame seto taške. Pasinaudoję minutinėmis pertraukėlėmis bei atliktu keitimu paskutinius taškus merginos pasiglemžė sėkmingai - 26:24 (2:0).

Trečiasis setas buvo permainingas. Dar iš pradžių žaidimo vairą rankose laikiusios ,,LSMU" merginos persvarą prarado 14-ame taške. Laimei, jų treneris tikslingai išnaudojo minutines pertraukėles, kurių dėka rezultatas ir vėl buvo sėkmingas - 20:25 (2:1).

Ketvirtajame sete prasidėjo tikrasis žaidimas. Įnirtinga atmosfera pulsavo iki pat paskutinės seto minutės. 6 taškų atkarpa atsiplėšę ,,LSMU" ekipos žaidėjos (rez. 7:13) pranašumą prarado po atkaklaus ,,LSU" merginų spurto - rezultatas 16:13. Svečių komanda ir vėl smogė atsakomuoju 5t. spurtu - rez. 17:19. Seto pabaiga - 21:25 (2:2).

Paskutinėje rungtynių dalyje abi komandos stengėsi atiduoti visas jėgas ir, vistik, sėkmė nusišypsojo ,,LSMU" komandai, kuri ramiai ir kryptingai šįvakar judėjo tikslo link, - rezultatas - 9:15 (2:3).