Rungtynės: Vitameda vs Kauno TPMC (1:3)

„Kauno TPMC“ kovoje prieš „Vitameda“ pasipuošia aukso medaliais

Antrosiose varžybose, kurios vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje,dėl pirmos vietos rudens taurėje varžėsi  „Vitamedos“ ir „Kauno TPMC“ komandos. Po atkaklios kovos, „Vitamedos“ ekipa turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą, rezultatu 1:3

Pirmasis kėlinys prasideda gana žymia „Kauno TPMC“ persvara (6-12).  Tačiau šeimininkų komanda net negalvoja taip lengvai pasiduoti ir atiduoti aukso medalių savo priešininkams. Keletas rezultatyvių atakų pirmu tempu, kurias atliko K. Bradausko ir R. Pociaus duetas – rezultatas tampa (11-14). Komandas skiria tik keli taškai ir toks taškų skirtumas tęsiasi iki minutinės pertraukėlės, kurią ima „Vitamedos“ komanda (21-23). Minutinė pertraukėlė aikštelės šeimininkams nepadėjo, „Kauno TPMC“ laimi pirmąjį kėlinį (22-25) 0:1

Antrajam kėliniui prasidėjus minimalią persvarą turi „Vitamedos“ ekipa (6-3). Taip taškas po taško komandos judu pirmyn kėlinio pabaigos. „Kauno TPMC“ komandoje kėlinio viduryje prasideda komandiniai pykčiai ir nesutarimai (17-13). Tad labai lengva pasimesti ar tai komanda daro tikslingai norėdama blaškyti savo priešininkus ar tai iš tikrųjų pykčiai dėl kvailai prarastų taškų. Pykčiai nesiliauja, tačiau į tai nekreipdama dėmesio „Vitamedos“ komanda vis taškas po taško tolsta nuo savo priešininkų ir didina persvarą (20-14). Po minutinės pertraukėlės, kurią ima „Kauno TPMC“ trenerė komanda truputį susikaupia ir susikoncentruoja tikslui – laimėti. Tačiau susikaupimas įvyksta truputį per vėlai, nors ir mėgino neatsilikti svečiai, tačiau „Vitamedos“ komandos patirtis ir šaltakraujiškumas šiame kėlinyje buvo pranašiau. Šeimininkai laimi kėlinį ir išlygina rezultatą (28-26) 1:1

Trečiame kėlinyje komandos žaidžia lygiavertį žaidimą (6-6). Nei viena nenusileidžia savo gynybinaisi sugebėjimais. Prie tinklo „Kauno TPMC“ komandos pusėje stoja G.Tuska, M. Čibirka ir E.Norkus. Ši vaikinų siena „Vitamedos“ ekipai tampa nepramušama (9-15). Tačiau R. Pociaus keliami kamuoliai ir D. Baltrušaičio ir A. Mickevičiaus smūgiai ir apgaulingi užmetimai atranda spragas „Kauno TPMC“ gynyboje (15-15). Toks lygus rezultatas neišbūna ilgai – „Kauno TPMC“ po minutinės pertraukėlės susikaupia ir šokteli į pirmaujančių gretas (19-22). Nors skirtumas minimalus, tačiau aplenkti savo varžovų „Vitamedos“ šešetukui nepavyksta. Svečiai laimi setą (21-25) 1:2

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingomis atkarpomis pradeda „Vitamedos“ vyrai (7-4).Šis pirmavimas ir savo taisyklių pritaikymas žaidime trunka neilgai, „Kauno TPMC“ tuoj pasiveja savo priešininkus (11-11;15-15). Nei viena komanda nenorėjo taip lengvai atiduoti pergalės savo  konkurentams. Gražaus tinklinio demonstravimas buvo abiejų komandų žaidime. Tiek viena tiek kita komanda rodė įvairius triukus, kurie virsdavo taškais, tačiau išsiveržti į priekį nepavykdavo (23-23). Du taškai ir pergalė gali atitekti bet kuriai komandai. Tačiau kėlinys trunka ilgiau. Nenorėdami pasiduoti komandos stengiasi ir „traukia“ savo konkurentų smūgiuotus kamuolius. Tačiau lemiamas taškas atitenka „Kauno TPMC“ ekipai (25-27), kurie laimi turnyre pirmąją vietą 1:3

Po alinančių ir gana ilgai trukusių varžybų kalbintas „Kauno TPMC“ kapitonas E.Norkus komentavo „Varžybos buvo įtemptos ir iki paskutinių taškų nepavyko suprasti kas gali laimėti. Fortūnos dėka tai buvome mes.  Varžovai nei akimirką neleido pagalvoti apie pergalę. Smagu žaisti prieš šios taurės geriausią komandą“