Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Kauno technikos kolegija (3:0)

,,Vitamedos'' pergalė prieš ,,Kauno technikos kolegiją''

,,Vitamedos'' pergalė prieš ,,Kauno technikos kolegiją''

Kovo 14d. 18:30 val. RIO Arenos aikštelėje įvyko C lygos, grupės varžybų pirmasis etapas. Salėje susitiko „Vitameda“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai) komandos. Po trijų setų, ,,Vitamedos" ekipa džiaugėsi pergale rezultatu 3:0.


Pirmasis setas buvo permainingas. Rungtynių pradžioje žaidimą laikė savo pusėje ,,Kauno technikos kolegija‘‘, tačiau jam įpusėjus viskas pakrypo kita linkme. ,,Vitamedos‘‘ ekipa vis sparčiau ir užtikrintai vijosi varžovų komandą. ACE‘ais apšaudžiusi ir gindamasi nuo svečių, taškas po taško kėlė rezultatą. Tuo tarpu, ,,Kauno technikos kolegija‘‘ ties šešioliktu tašku ir sustojo. ,,Vitameda‘‘ naudojosi priešininkų gynybos spragomis ir ištisus vienuolika taškų susižėrė sau, kuri taip ir užbaigė kėlinį. Seto baigtis 25:16, (1:0).


Antrasis setas prasidėjo ,,Vitamedos‘‘ iniciatyva. Kad ir kaip stengėsi ,,Kauno technikos kolegijos‘‘ komanda pelnyti taškų – daromos klaidos neleido judėti pirmyn. Taktišku komandiniu žaidimu ,,Vitameda‘‘ užbaigė ir antrąjį setą, rezultatu 25:13, (2:0).


Trečiame sete abi ekipos viena kitai lengvai nepasidavė. ,,Vitamedos‘‘ komanda atkakliai ‘traukė‘ kamuolius, kovojo dėl kiekvieno taško. Nors šeimininkai ir pirmavo, ,,Kauno technikos kolegija‘‘ nepasidavė ir kiek įmanydami mažino taškų skirtumą prieš savo varžovus (rez.: 14:8; 15:13). Tačiau, svečių komandai nepavyko atlaikyti dueto - Stanislovo Janušausko ir Nerijaus Gluodenio rengiamų atakų. ,,Vitameda‘‘ iškovojo šio vakaro pergalę rezultatu (3:0), 25:17.


Po rungtynių, komandos nugalėtojos kapitonas, Darius Baltrušaitis komentavo: ,,Varžybos labiau treniruotės tipo, labai jau greitai viskas čia gavosi. Apšilome, dabar eisime treniruotis normaliai.‘‘

Puslapis peržiūrėtas: 3270

Komentarai