Rungtynės: Nemunas ‒ 2 vs Akademijos „Pilėnai“ (3:1)

,,Nemunas ‒ 2'' pergalė prieš Akademijos ,,Pilėnus''

Vasario 3 dieną, KTPMC salėje vyko ,,Žalių'' D lygos varžybos. Po įtemptų keturių setų, pergalę pavyko iškovoti ,,Nemunui - 2'', rezultatu - 3:1.

Pirmajame sete, abi komandos žaidė taškų atkarpomis. Nors ir ,,Nemunui - 2'' šiame žaidime sunkiau sekėsi priimti varžovų mestus kamuolius, tačiau pelnyti lemtingąjį tašką pavyko. Žaidimas baigėsi rezultatu - 25:22.

Antrasis setas prasidėjo Akademijos ,,Pilėnų'' spurtu (rez.: 1:7). Toks staigus žingsnis, vos žaidimui prasidėjus ,,Nemuno - 2'' komandą gerokai suglumino. Tačiau po pasiimtos minutinės pertraukėlės, į aikštelę grįžo ryžtingai. Ekipai puikiais blokuotais mušimais, kuriuos rengė P. Palevičius bei R. Bajorino atliktais ACE'ais pavyko išlyginti rezultatus (rez.: 8:8).  ,,Nemunas - 2'' sugebėjo aplenkti varžovus ir užbaigti kėlinį - 25:16.

Trečiame sete Akademijos ,,Pilėnai'' pasižymėjo gerai atliktomis atakomis. Daugiausia komandai pelnė taškų A. Kazlauskas ir A. Palekas. Tuo tarpu, ,,Nemunui - 2'' itin sunkiai sekėsi rinkti taškus. Savo jėgomis pavyko pelnyti vos keturis. Greičiausiai A. Kazlausko skatinimas ir motyvavimas kitų komandos žaidėjų, prisidėjo prie bendro galutinio rezultato - 13:25.

Ketvirtajame sete, po pralaimėto seto, ,,Nemunas - 2'' ekipa ėmė rinkti taškus sparčiu tempu. Tiesa, Akademijos ,,Pilėnai'' ne ką mažiau nusileido, tačiau žaidimui įpusėjus, komanda nebeįstengė rinkti taškų, žaisti pavyko tik iš priešininkų daromų klaidų. ,,Nemunas - 2'' užbaigė kėlinį triuškinančiu rezultatu - 25:14.

Komandos nugalėtojos kapitonas P. Palevičius pasibaigus varžyboms, komentavo: ,,Visų pirmą, norėtume padėkoti varžovams už kovingumą. Pirmus du kėlinius laimėjome, bet trečiajame atsitiko mūsų komandai būdingas dalykas, pralošėme kėlinį, labai bijojome, kad nepalūžtume. Bet sugebėjome atsitiesti ir galiausiai laimėti.''

Akademijos ,,Pilėnų'' komandos pagrindinėmis klaidomis A. Kazlauskas įvardijo, kurios kliudė per šias rungtynes rinkti taškus tai - priėmimas, bei bendra žaidėjų būsena.