Rungtynės: La Vita Volley vs KSM Startas ‒ „Heksa“ (2:3)

„KSMS-HEKSA“ merginos iveikė „La Vitta Volley“ ekipa.

Lapkričio 27d. 18:45  "Dailiojoje" moterų A lygos varžybose , susitiko "La Vitta Volley"ekipa prieš "KSMS-HEKSA"ekipa. Varžybas po ilgos kovos laimėjo "KSMS-HEKSA" komanda. 3:2

Pirmojo seto padavimus pradėjo svečiu komanda , tačiau šeimininku ekipa , kuri turi daugiau patirties, priėmusios padavima, jos pradėjo rinkti savo komandai taškus. Visa seta dominavo "La Vitta Volley" ekipa ir jis baigėsi, rezultatu (25:14). 1:0

Antrajame sete nuo pat pirmu minučiu prasidėjo arši kova dėl kiekvieno taško. Abi komandos žaidė vos ne kaip lygios , bet apšilusios "KSMS-HEKSA" merginos seto gale pradėjo veržstis į priekį ir jis pasibaigė svečiu naudai,rezultatu (20:25). 1:1

Trečiasis setas buvo absoliučiai paklausus "KSMS-HEKSA" ekipai. Svečiu komanda seto viduryje jau buvo stipriai aplenkusi savo varžoves (4:16). Visa likusi seta jos neatleido tokio didelio pranašumo ir šeimininku ekipa pralaimėjo ši seta, rezultatu (8:25). 1:2

Ketvirajame sete "La Vitta Volley" komanda parodė , kad čia ju valdos ir isiveržė i prieki (8:3). Pasiėmusios minutine pertraukėlę svečiu merginos susikoncentravo ir šį skirtumą išlygino. Toliau tesiantis setui, abi komandos  rinko taškus viena paskui kita , bet šį seta laimejo "La Vitta Volley" ekipos patirtis, rezultatu (25:20). 2:2

Penktas setas ir vėl buvo svečiu komandos rankose su nemaža persvara (3:7). Nors "La Vitta Volley" ekipa kovojo ir nepasidavė iki galo , bet pirmų taškų persvara lėmė pergalę "KSMS-HEKSA" merginoms, rezultatu (11:15). 2:3