Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs Dainava (3:1)

3:1 Akademija „Pilėnai“ laimi prieš „Dainavą“

3:1 Akademija „Pilėnai“ laimi prieš „Dainavą“

VDU ŽŪA sporto salėje, įvyko „D“ lygos varžybos, kuriose susitiko Akademija „Pilėnai“ ir „Dainavos“ komandos. Tik po keturių kėlinių išaiškėjo laimėtojai – Akademija „Pilėnai“ komanda (3:1)
Pirmame sete pranašesni buvo VDŪ ŽŪA komandos žaidėjai. Gynyba ir puikus puilimas atneša jiems pirmojo kėlinio pergalę, tik 3 taškų skirtumu (25:23).
Antrame rungtynių kėlinyje pranašumą vėl demonstravo šeimininkai. Nors „Dainavos“ komanda priešinosi, tačiau neužteko tai pradėti daryti tik seto pabaigoje, kada komandas skyrė jau keli taškai. Akademija „Pilėnai“ laimi ir šį setą (25:19)
Trečiame kėlinyje įsižaidusi „Dainavos“ ekipa pradėjo taškas po taško kaupti taškų persvarą, o ant „laurų užmigusi“ šeimininkų komanda pradeda daryti daug apmaudžių klaidų gynybije ir puolime, kas atneša jiems šiame kėlinyje nesėkmę (24:26)
Ketvirtame sete susikaupusi ir susiėmusi Akademija „Pilėnai“ ekipa be gailesnio triuškina savo varžovus ir nepalieka jokių šansų išsiveržti, o gal net perimti iniciatyvą į savo rankas (25:16). Puikus puolimas šeimininkams atneša pergalę ir tris taškus turnyrinėje lenetelėje .

Puslapis peržiūrėtas: 1672

Komentarai