Rungtynės: ASU vs Dainava (3:1)

Po atkaklios kovos su „Dainavos“ ekipa, „ASU“ patenka į ketvirtfinalį

Balandžio 3d. Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko ,,Žalių'' D lygos rungtynės. Aikštelėje susirungė ,,ASU'' ir ,,Dainavos'' komandos. Po ketrių setų kovos, pergalę iškovojo ,,ASU'' ekipa, rezultatu - (3:1)

Pirmasis setas prasidėjo „ASU“ naudai 3:0 , bet "Dainava" atsikovojo tris taškus 3:3. „ASU“ ekipa nieko nelaukdama vikriai išsiveržė į priekį 11:3, M.Vaivados padavimai įbaugino varžovus, nes kamuolys varžovams tiesiog krito iš rankų. „ASU“ daromos klaidos leido Dainavai pelnyti taškų, tačiau nedaug 19:9. „ASU“ komanda sutriuškino „Dainavos“ ekipą 25:16

Antrąjame sete iniciatyvos vėl ėmėsi ,,ASU‘‘ (5:2 ). ,,Dainavos‘‘ komanda neatlaikiusiu ,,ASU‘‘ atakų pasiėmė pertrauką. Po jos bandė vytis priešininkus (10:3),(13:6),(18:9), tačiau pastangos buvo bevaisės, šeimininkai dominavo aikštelėje. ,,Dainavos‘‘ komanda nesugebėjo susikaupti ir šiame sete. Setas baigėsi 25:16

Trečiąjame sete abi komandos žaidė taškas į tašką (4:4), bet ,,Dainava‘‘ atrado ,,ASU‘‘ komandos silpnąją vietą . ,,Dainavos‘‘ ekipa greitai rinko taškus, nes L.Paukštelio mušami kamuolei nepastebimai praskriesdavo pro ,,ASU‘‘ žaidėjų rankas (7:15). Nors „ASU“ komanda bandė susikaupti, tačiau pastangos buvo bevaisės (12:20). ,,Dainavos‘‘ komanda nepastebimai sužaidė kėlinį rezultatu 12:25

Ketvirtojo seto pradžioje taškai krito ,,Dainavos‘‘naudai (1:6). „ASU“ komanda stengėsi nepasimesti ir gaudė bet kokią ,,Dainavos‘‘ daromą klaidą. (7:9). Šeiminkai prisivijo varžovus (10:11), bet ,,Dainava‘‘ alsavo jiems į nugarą (14:16). ,,Dainavos‘‘ komandos narės džiūgavo ir bandė palaikyti saviškius , tačiau ,,ASU‘‘ komanda atgavus kvapą po minutinės pertraukėlės veržėsi į priekį (21:18). ,,ASU‘‘ daromos klaidos vėl pakišo jiems koją , priešininkai priartėjo ir išlygina rezultatą (22:22). Nenorėdami ,,ASU‘‘ nusileisti priešinkams, setą užbaigė G. Oko ir M.Paparčio duetas 25:23