Rungtynės: Cukrainis vs LSMU (0:3)

,,Cukrainiui'' nepavyko pasipriešinti ,,LSMU''

Gruodžio 4 d., RIO Arenoje vykusiose moterų „Dailiosios“ „A“ lygos varžybose susitiko ,,Cukrainis'' ir ,,LSMU'' komandos. Po neilgai trukusių varžybų, pergalė atiteko ,,LSMU'' tinklininkėms, rezultatu 0:3.

Vos tik prasidėjus varžyboms, ėmė pirmauti ,,LSMU'' merginos. ,,Cukrainis'' stengėsi atremti varžovių atakas, tačiau joms sekėsi sunkiau. ,,LSMU'' rodė gražų komandinį žaidimą, o po K. Liubartaitės surengtų keturių ace'ų, ,,Cukrainis'' visiškai išsibalansavo - varžovės sparčiu tempu rinko taškus ir jau lenkė dvigubu taškų skirtumu. Įgytą persvarą ,,LSMU'' pavyko išlaikyti iki pat seto pabaigos - 14:25.

Antrame sete ir toliau ,,LSMU''  kaupė taškus. Tiesa, komandai teko šiame žaidime kur kas labiau pasistengti, kadangi ,,Cukrainis'' įsižaidė - sustiprėjo atakose bei gynyboje. Varžovės kiek įmanydamos stengėsi neatsilikti (rez. : 7:9; 13:10; 18:19), tačiau ,,LSMU'' nepasidavė spaudimui, setui einant į pabaigą komanda spurtavo šešių taškų atkarpą ir užbaigė kėlinį rezultatu 19:25.

Trečiasis setas buvo labai įtemptas ,,Cukrainiui''. Komandai itin sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tuo tarpu ,,LSMU'' taškas po taško didino rezultatų skirtumą. Situacijos nekeitė nei ,,Cukrainio'' pasiimta minutinė pertraukėlė. Tad užtikrintą pergalę šio vakaro rungtynėse pelnė ,,LSMU'' ir setą užbaigė rezultatu 11:25.

,,LSMU'' komandos žaidėjos džiaugėsi gražiomis varžybomis bei iškovota pergale.