Rungtynės: LSMU vs Sporto fėja (3:1)

LSMU ir „Sporto fėja“ kova

Kovo 4 dieną, 19:00 LSMU VA sporto rūmų salėje vyko C lygos varžybos. Kurių metu susikovė LSMU ir „Sporto fėjos“ komandos.

Varžybos prasideda gana lėtu tempu ir staigiu LSMU ekipos atotrūkiu, tačiau gana greitai svečiai juos pradeda vytis. Nors komandas skiria 4-5 taškai, „Sporto fėjai“ pritrūksta jėgų šiame sete - pergalė LSMU ekipos naudai. (25:20) (1:0)

ęsiantis varžyboms ir toliau aikštelėje karaliauja šeimininkai. Gana užtikrintomis atkarpomis veržiasi pirmyn. Gana gausiai klysdama „Sporto fėjos“ komanda nesugeba ir vėl pasipriešinti gana rimtai nusiteikusiems LSMU ekipai (25:19) (2:0)

Trečiame sete žaidimas įgauna pagreitį. Ir komandos suremia pečius. Nei viena iš jų net negalvoja nusileisti priešininkams ir žaidžia dėl kiekvieno kamuolio. Šiame kėlinyje, atsiradus įtampai, parodoma geltona kortelė. Užsitęsęs kėlinys priveda prie pergalės „Sporto fėjos“ komandą, kuri ženkliai mažiau darė klaidų. (29:31) (2:1)

Paskutiniame sete, atsipalaidavusi LSMU ekipa vėl susikaupia ir demonstruoja puikų žaidimą. Toks atkaklus žaidimas atveda iki pergalės, kuri turnyrinėje lentelėje prideda dar 3 taškus. (25:20) (3:1)

Po varžybų kalbintas LSMU treneris sakė: „Tikėjomės, kad pergalė bus daug greitesnė ir užteks trijų setų. Bet, deja, varžovai parodė, kad taip pat gali žaisti ir vieną setą teko užleisti“