Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Iš oro (3:1)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vitameda9425251925
 
Iš oro731982521


Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Artūras Mickevičius1000001000
Igor Tslaf372200010000
Kęstutis Bradauskas4100002003
Nerijus Glodenis8002004006
Raimundas Pocius1581220090016
Stanislovas Janušauskas6200006002
Žygimantas Kidikas5001003003
 941834500350030

Iš oro

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Aurimas Krolis10000003007
Darius Baukus0000000000
Darius Sankauskas1101002001
Evaldas Spitrys4101004002
Karolis Daniusevičius007000200-2
Lukas Župerka002000100-1
Paulius Rimkevičius116100400-1
Povilas Mykolaitis2203001006
 73515600170012
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2891

Komentarai