Rungtynės: Korys vs Važiuojam Džesika (1:3)

,,Korys'' pasidavė ,,Važiuojam Džesika'' komandai

Sausio 13 dieną VDU Žemės ūkio akademijos sporto salėje įvyko ,,Žaliųjų‘‘ D lygos rungtynės. Šeimininikų vietą užėmė komanda ,,Korys‘‘, o svėčių poziciją užėmė ,,Važiuojam Džesika‘‘ ekipa. Po gniaužiančios ir daug jėgu pareikalavusios kovos rungtynių nugalėtojais tapo,, Važiuojam Džesika‘‘ ekipa rezultatu 1:3.

Rugtynių pradžioje komandų žaidimas buvo apylygis, kuris tęsėsi visą kėlinį (3:3; 9:7). Šis setas „Važiuojam Džesika“ komandai buvo tikras nervų karas, nesusikaupimas ir baimė akyse, buvo didžiausias jų priešas, tad teko kovoti ne tik su „Korio“ komanda, bet ir dar su savo baime (16:14). Nesivystantis žaidimas, svečių ekipai prieš turnyrinės lentelės autsaiderius buvo tikrai didelis smūgis. (22:17). Nors seto pabaigoje komandas skyrė tik du taškai, tačiau šeimininkai įrodė savo pranašumą (26:24) 1:0

Antras varžybų setas buvo daug naudingesnis svečių ekipai. Nors baimė dar kaustė žaidimą, tačiau po truputį ji buvo nugalėta (6:6; 8:8; 10:12). Korio komanda, demonstravo tikrai kovingą dvasią ir nenorėjo nusileisti savo varžovams (15:15; 17:19). Seto pabaiga nesibaigia greitai, tačiau užsidegusi „Važiuojam Džesika“ komanda laimi kėlinį (21:25) 1:1

Trečiame sete, „Korio“ ekipa pasimeta, o gal pavargsta (7:12; 8:17), tuo naudodamasi svečių ekipa greitai tolsta nuo savo varžovų palikdama juos užnugaryje (12:22). Seto baigtis svečių komandos naudai (14:25) 1:2

Ketvirtas setas panašus į Poltergeistą. Komandos žaidžia žvėrišką kėlinį, traukia visus nepaimamus kamuolius ir stengiasi iš paskutiniųjų (6:6; 11:11), kol salėje užgęsta šviesos ir belieka degti tik prie pat tinklo. Po abiejų komandų sutikimo, žaidimas tęsiamas prieblandoje – tai tampa tik iššūkiu komandoms, bet ir teisėjui (20:15). Priekyje „Korio“ ekipa. Vyrai žūt būt nori pergalės ir stengiasi iš pakutiniųjų, ko nematyti svečių ekipoje – akyse vėl baimė ir nepasitikėjimas. „Važiuojam Džesikos“ pakelti kamuoliai skrieja arba į tinklą arba į užribį ir patys nesuvokia kas vyksta (22:19). Korio ekipai, pergalė pasiekiama ranka, tačiau po minutinės pertraukėlės, „Važiuojam Džesika“ ekipa išlygina rezultatą (24:24). Prasideda nervų kova, ir ją laimi svečiai. „Važiuojam Džesika“ komanda parodo užsidegimą paskutiniuose taškuose (25:27) 1:3

"Korio" komandos kapitonas: "Turbūt varžovai nesitikėjo tokio mūsų, kaip turnyrinės lentelės autsaiderių pasipriešinimo, tačiau mes buvome nusiteikę rimtai kovai ir tai įrodėme aikštelėje. Aišku šiek tiek trūko tikslumo ir patirties, kai per kvailas klaidas atiduodavome taškus priešininkams. Jie yra surinkę stiprią komandą, jų gretose išsiskiria keletas aiškių lyderių ir jie drąsiai galėtų žaisti B lygoje, tačiau įrodėme kad ir jie turi silpnų vietų nes tai yra mėgėjų lyga. Na jei taip seksis kabintis žaidime mūsų laukia labai įdomus antras ratas, o varžovams palinkėsime ateityje įvertinti visus priešininikus, nesvarbu kokie jų pasiekimai buvo iki šiol, bet aišku kad jie tikrai bus prizininkų gretose, ir dėkojame jiems už suteiktas tinklinio pamokas."