Rungtynės: Blokada vs Sporto fėja (2:3)

Atkaklioje kovoje „Sporto fėja“ atsirevanšavo „Blokados“ ekipai

Kovo 21 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre "B" grupės ketvirfinalio antrose rungtynėse susitiko 4 ir 5 vietą reguliariame etape užėmusios komandos: "Blokada“ (namai) ir "Sporto fėja“ (svečiai). Po įtemptos penkių setų kovos, pergale džiaugėsi svečių ekipa rezultatu 2:3, ir tokiu būdu išlygino ketvirtfinalio seriją 1:1.

Pirmame sete komandos mainėsi taškais, tačiau čia pat lyderiauti pradėjo „Blokados“ ekipa (8:4). Tačiau neilgai trukus lyderio pozicijomis pasikeitė komandos (16:12). Nors abi komandos kovojo, tačiau atsilikinėjančiai šeimininkų komandai nebeliko progos laimėti seto, kada prie tinklo atsistojo aukštaūgis L Kirchovas. „Išrašęs“ pora blokų priešininkams ir jis padėjo komandai laimėti setą 23:25

Antras setas buvo žaidžiamas lygiaverčiai, taškas į tašką. Jei ne viena, tai kita komanda pelno taškus ir prisiveja ar net aplenkia savo priešininkus (6:6; 13:13; 17:17).Paskutinius seto taškus pelno visa „Sporto fėjos“ komanda kartu. Vieni dirba gynyboje kiti puolime. 22:25

Trečiame sete „Blokados“ ekipa parodė, kad ne veltui buvo laimėtos pirmosios serijos rungtynės ir pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Priešininkams beliko tik stebėti švieslentėje didėjantį skirtumą (7:4; 14:7; 22:15). „Sporto fėja“ nors ir susikaupė, bet buvo per vėlai, „Blokada“ džiūgauja, kėlinio baigtis 25:17

Ketvirtas setas buvo netikėtas. Komandos demonstravo apyligį žaidimą, kol nepradėjo klysti „Sporto fėja“. (6:4; 12:9). Taip nedaug pirmaudama „Blokada“ nepaleido lyderio pozicijos ir pradėjo triuškinti savo priešininkus (19:11). Patikėjusi, kad setas jau beveik laimėtas, šeimininkų komanda atsipalaidavo ir pradėjo žaisti pasyviau. Bet priešininkų komada net negalvojo nusileisti. Šeimininkai nebegalėjo užpulti priešininkų ir pelnyti taškų, o taip spurtuodama „Sporto fėja“ prisivijo savo priešininkus ir net išlygino rezultatą (24:24). Kova užvirė kėlinio pabaigoje, kada pasimetusi „Blokados“ ekipa nesusitvarkydavo puolime. Tačiau sėkmė nusišypsojo šeimininkams ir jie per plauką išplėšė kėlinio pergalę 28:26

Penktas setas prasideda „Sporto fėjos“ dominavimu aikštelėje (4:8) Apsikeitus aikštelės pusėmis šeimininkai dar truputį patampė nervus savo priešininkams (11:13). Tačiau „Sporto fėja“ neatipalaiduoja ir laimi varžybas 11:15

Nugalėtojų kapitonas E.Sliežauskas: Labai džiaugiamės iškovota pergale ir kad pavyko atsirevanšuoti už pirmose rungtynėse patirtą nesėkmę. Dabar laukia trečioji lemiama kova dėl patekimo į pusfinalį. O šiandienos pergalę lėmė smulkios detalės, ir galbūt ketvirtojo seto puikiai sužaista paskutinė atkarpa. Nors mes tą setą ir pralaimėjome, bet jau buvome ant bangos ir penktąjį setą pradėjome butent vedini tos bangos. Pasidarėmė skirtumą ir paskui beliko jį išsaugoti. O varžovai tikrai stiprūs, ir nors šiandien nebuvo jų vieno iš lyderių Krikužo, bet visi kiti davė tikrai gerą kovą.