Rungtynės: Startas ‒ 2 vs Fortūna (1:3)

Fortūnos ekipa laimėjo prieš „Startas-2“ komandą

Šiandien, lapkričio 26 dieną, 18,30 val. KCSM sporto salėje, įvyko Dailioji „B lyga“. Varžybose susitiko „Startas-2“ ir „Fortūna“ ekipos. Po keturių setų, pergalė atiteko „Fortūnos“ ekipai 1-3
Pirmame kėlinyje sporto centro merginos demonstravo tikrą užsidegimą žaidimui, ko negalima pasakyti apie priešininkes „Fortūnos“ ekipos žaidėjos. Nesisekė nei puolimas, nei gynyboje nebuvo susikaupusios. Tai pastebėjusios „Startas-2“ merginos užtikrintai laimi setą (25-13) 1-0
Antrame sete „Fortūnietės“ susikaupė ir drąsinamos trenerio taškas po taško tolo nuo savo priešininkių, o sporto centro mokyklos auklėtinės nesugebėjo tam priešintis. Triuškinančiu rezultatu (9-25) kėlinį laimi „Fortūnos“ ekipa 1-1
Trečias kėlinys tampa aršus. Nei viena komanda nenori nusileisti. Stengiasi abi ekipos ir demonstruodamos savo namų darbus žaidžia taškas į tašką. Kėlinio pabaigoje komandas skiria tik vienas taškas ir kas laimės, neaišku. Po paduoto „Fortūnos“ ekipos kamuolio, „Startas-2“ žaidėjos suklysta puolime ir tašką atiduoda svečių ekipai. (24-26) kėlinį laimi „Fortūna“ 1-2
Ketvirtame kėlinyje užtikrinčiau žaidžia svečių komanda. Nuo pirmų kėlinio akimirkų, „Fortūnos“ ekipa puikiai žaidžia gynyboje ir traukia visus kamuolius perduotus sporto mokyklos merginų, ko pasekoje pergalė atitenka „Fortūnietėms“ (12-25) 1-3
Po rungtynių pakalbintas laimėjusios komandos treneris komentavo „Varžybos tikrai buvo audringos, pradžia sunki, nes komanda nesusikaupia ir būna pasimetusios. Tačiau su laiku pradėjo vis labiau įsivažiuoti, jausti savo komandos žaidėjas. Smagu, kad yra toks didelis entuziazmas žaisti, o tai priveda prie pergalių“