Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ (3:0)

,,Marito‘‘ revanšas prieš Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“

,,Marito‘‘ revanšas  prieš Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“

Šiandien, gruodžio 8 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Top Sport“ Lietuvos I lygos varžybos, kur vietos Kauno „Marito“ ekipa kovojo prieš svečius iš Joniškio Baldai „Vidrena“ komandą. Po trijų setų kovos, Marito komanda revanšavosi Joniškiečiams 3-0

Rungtynių pradžia buvo apylygė (3:3; 6:6), Komandos stengėsi susitvarkyti su startiniu jauduliu, kuris matėsi abiejų komandų aikštelės pusėse. Nedidelis atsilikimas „Marito“ komandos nuo savo priešininkų truko neilgai, poros taškų skirtumas buvo bent pusę kėlinio (7:9; 9:12). Tačiau kauniečių komandos kapitonas skatindamas savo žaidėjus tarsi „įplieskė“ ugnies jų žaidime. Rezultatas persisvėrė šeimininkų naudai (18:16; 22:20), tačiau dideliu skirtumu atitrūkti nuo varžovų nepavyksta. Minimaliu rezultatu, „Marito“ laimi pirmą kėlinį (25:22) 1-0

Atrame kėlinyje iniciatyvos imasi Joniškiečių ekipa. Kelias klaidas padariusi šeimininkų komanda, leidžia išsiveršti savo priešininkams į priekį (5:8). Tačiau puikiai pastatytos kelios užtvaros, kauniečiams leidžia išlyginti rezultatą (13:13). Po šios atkarpos, Kauno ekipa vėl pradeda dominuoti puolime, o prieš galingus smūgius joniškiečiams tampa sunku atsilaikyti. Kelios greitos atakos ir „Marito“ ekipa vėl priekyje (20:14), dar keli nepaimami padavimai ir kauniečiai švenčia sėkmingą kėlinio baigtį (25:15) 2-0

Trečiame sete tarp komandų skirtumas išauga dar didesnis (1:5; 3:9). Kauniečiai priversti imti minutinę pertraukėlę, kurios metu stengiasi sustyguoti žaidimą savo linkme. Nors jaudulys matosi vyrų akyse, tačiau reikia žaisti, nepasiduoti (11:16; 18:22). Sunkiai sekasi pelnyti taškus Kauno ekipai, tačiau gynyboje ir priėmime daromos klaidos, Joniškio komandą pradeda artinti prie rungtyniu pralaimėjimo. Kėlinio baigtis (28:26), tik savo priešininkų pagalva, „Marito“ laimi kėlinį ir varžybas. 3-0

Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ kapitonas J.Balčytis po varžybų komentavo: „Žaidėme gerai , šiek tiek pritrūko laimės, priėmimas šlubavo bet deja laimėjo stipresni“.

„Marito“ treneris Voldemaras Lauraitis po laimėjimo komentavo : „Labai malonu kad laimėjome. Paskutiniu metu Marito prarado kovotojo dvasią , bet žingsnelis į priekį žengtas, nors pergalė sunki. Ateityje bus kovų, kurių metu pasieksime dar ne vieną gražią pergalę“