Rungtynės: Fortūna vs KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“ (3:2)

Fortūnos pergalė prieš KSM Startas -Heksa 2

Sausio 11 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Moterų "Dailios" B lygos varžybos. Šeimininkių "Fortūnos" komanda į svečius priėmė KSM Startas -Heksa 2 komandą. Po ilgos penkių setų kovos, pergale džiaugėsi "Fortūnos" komanda (3-2)

Pirmame kėlinyje pirmi taškai buvo nedrąsūs abiejoms ekipoms. Tiek šeimininkės, tiek svečių komandos žaidėjos labai sunkiai (5:5; 10:8). Tačiau po tokaus gana varginančio žaidimo, Fortūnos merginos pradėjo bėgti nuo savo priešininkių (23:9). Po tokio spurto , svečių ekipos trenerė, sustatė savo auklėtinias, kurios prisivijo, tačiau nesugebėjo aplenkti (25:21) 1-0

Antrame kėlinyje stulbinantis Fortūnos startas  greitai malsinamas (9:1; 13:7; 14:14). Sunkiai susikaupianti ir išsiblaškiusi šeimininkių komanda nesugeba priiminėi kamuolių. Tai Heksos komandos žaidėjos pastebėjusios inirtingai stengėsi laimėti kėlinį ir išlyginti rezultatą. Joms pavyksta, setą laimi rezultatu (19:25) 1-1

Trečiame sete žaidimas vyksta banguotai. Vieną akimirką pirmaujančios vaidmeniu puošiasi viena komanda, kitos - kita. (3:7; 10:8; 13:15). Tačiau sėkmė vel prasisuka Fortūnos naudai, nors jų priešininkės ir stengiasi iš paskutiniųjų, tačiau čia koją joms pakiša neatsakingas puolimas (25:22) setą laimi Fortūna.

Ketvirtame kėlinyje žaidimas vėl toks pat, kaip ir trečiame - nėra pirmaujančios ekipos. Tai viena, tai kita užima šią poziciją.(5:8; 8:15; 19:18). Nors Heksos-2 komandą iki kėlinio pergalės skiria tik vienas taškas, tačiau fortūnietės sugeba prisivyti savo priešininkes, tačiau viena klaidelė atneša priešininkėms pergalę. (23:25) 2-2

Penktame kėlinyje žaidimas vyksta atkarpomis (4:2; 6:5), tačiau vėl vadeles į savo rankas paima Fortūnos ekipa ir nepaleidžia iki kėlinio pabaigos. Rezultatu (15:10) 3-2, Fortūnos komanda išplėšia pergalę.

Po rungtynių kalbintas komandos treneris M.Vaivada teigė "Pirmos varžybos po ilgo švenčių maratono. Smagu, kad komandos žaidėjos, nors ir epizotiškai, tačiau jau pradeda jausti viena kitą ir žaisti ne individualiai, o komandiškai. Smagu, kad fortūna buvo mūsų pusėje. Stiprios varžovės, tad linkiu joms tik sėkmės kitose rungtynėse"