Rungtynės: Blokada vs Laumetris ‒ 2 (3:2)

„Blokada“ laimėjo prieš „Laumetrį-2“

Šiandien, lapkričio 23 dieną, TPMC sporto salėje įvyko B lygos varžybos. Akistatoje susitiko „Blokados“ ir „Laumetris-2“ komandos. Po penkių setų laimėjo – „Blokada“ 3-2

Varžyboms prasidėjus lyderio poziciją užsiėmė „Blokados“ ekipa. Nors svečiai ir mėgino priešintis, tačiau pasimetimas buvo didžiausias jų priešas. Seto pabaiga (25:15) 1-0

Varžyboms tęsiantis, akistata tarp šių komandų tik aštrėjo. Tiek viena, tiek kita komandos įsižaidė ir pradėjo demonstruoti savo „namų darbus“, kuriuos geriau šiame kėlinyje atliko „Laumetris – 2“ ekipa. Kėlinio baigtis (22:25) 1-1

Trečiame mačo kėlinyje varžybos pasiekia kulminaciją. Žaidimas vyksta taškas į tašką ir nusileisti nei viena ekipa net nesiruošia. Tačiau kritinią akimirką, kada atrodo viskas pastatyta ant kortos, „Laumetrio-2“ pripažįsta šiame kėlinyje pralaimėjimą (25:21) 2-1

Tačiau po pertraukos vėl įsižiebia tikra kova. Nors tai  trunka tik kelis kėlinio taškus, „Laumetris – 2“ parodo, kad ne be reikalo atvyko iš toliau ir taip lengvai nepasiduos. Kėlinys baigiasi (14:25) svečių naudai, taip išplėšdami penktąjį kėlinį. 2-2

Lemiamame kėlinyje žaidimas vyksta taip kaip ir buvo galvota, svečiai nors pavargę, tačiau ištroškę pergalės, o šeimininkai gins iki paskutiniųjų savo aikštelės sienas. Apmaudžias klaidas seto gale padariusi „Laumetrio-2“ ekipa pergalę atiduoda šeimininkams (16:14) 3-2

Po varžybų ,,Blokados‘‘ komandos narys D.Stankevičius komentavo ,,Iškovota pirmoji pergalė. Šaunus varžovai. Laimėjome , nes sumažinome klaidų skaičių.‘‘