Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno kolegija (2:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno TPMC1042225202512
 
Kauno kolegija982521251215


Kauno TPMC

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Gytis Tuska12210007007
Jonas Lazdauskas41300003002
Linas Petravičius193100070015
Rokas Urbelis122160070013
Rytis Garuckas10110007004
Valdas Listanskis91050020013
 10410341100330054

Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Aivaras Balkauskas7103004007
Arnas Simaitis002000100-1
Gintaras Girdžius1000001000
Mantas Samuilis8104005008
Mantas Vyštartas1012350030013
Paulius Mikulėnas163040070016
Rokas Sirtautas8413008007
Vilius Grikšas153140070015
 9813272300360065
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2831

Komentarai