Rungtynės: KTU vs KSM Startas ‒ „Heksa“ (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
KTU1132425271918

KSM Startas ‒ „Heksa“1042612252516

Penkių setų kovoje pranašesnės buvo „KTU“ merginos

Lapkričio 15 dieną KTU Statybos ir architektūros sporto salėje įvyko „Dailiosios“ lygos A grupės varžybos. Namų sienas gynė „KTU“ ekipa o svečių teisėmis buvo „KSMS – HEKSA“ merginos. Po penkių kėlinių pergalė atiteko „KTU“ komandai 3-2 Pirmame sete komandos žaidė taškas į tašką (4:4; 9:10; 15:15). Tiek viena tiek kita komanda stengiasi iš paskutiniųjų kad tik kėlinio pabaiga būtų jų naudai tačiau sėkmė nusišypso „KSMS – HEKSA“ ekipai (24:26) 0-1 Antrasis kėlinys pasikeitė neatpažįstamai – „KSMS – HEKSA“ sunkiai renka taškus savo naudai ko nepasakysi apie „KTU“ ekipą. (10:4; 17:8). Išsiveržusios daugiau nei dviguba taškų persvara „KTU“ merginos baigia kėlinį (25:12) ir išlygina kėlinių santykį 1-1 Trečiame sete po gana skaudaus nuopuolio keliasi „KSMS – HEKSA“ (5:9) tačiau taip lengvai „KTU“ merginos net nemėgina pasiduoti ir švelnina rezultatą (11:12). Užverda kova taškas į tašką ir komandos demonstruoja ką yra išmokusios treniruočių metu (24:25). Kėlinys tęsiasi toliau <...>