Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Aušrinė ‒ Titmaras vs LSMU (1:3)

LSMU tinklininkės Jonavoje iškovojo pergalę

LSMU tinklininkės Jonavoje iškovojo pergalę

Sekmadienio vakarą Jonavoje pečius surėmė vietos "Aušrinė-Titmaras" ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) komanda.

Nors šeimininkės pirmąjį setą pradėjo pergalingai rezultatu 25:20, LSMU nepasidavė ir stojo į kovą kituose setuose. Antrajame "Aušrinė-Titmaras" ir vėl spurtavo, tačiau studentės labai greitai sušvelnino rezultatą, o ties 12:12 įjungė aukštesnę pavarą ir padarė septynis taškus iš eilės, kas padėjo pasprukti ir užsitikrinti solidžią persvarą.

Trečiame sete jonavietės ir vėl pabandė startuoti užtikrintai, bet ir vėl seto viduryje prarado turėtą persvarą ir netgi leido pabėgti varžovėms į priekį. Ketvirtas setas ėjo taškas į tašką, tačiau jo viduryje ir vėl spurtavo LSMU tinklininkės, o tai leido užsitikrinti ne tik pergalę sete, bet ir rungtynėse rezultatu 3:1.

Nugalėtojų gretose nesustabdoma buvo šių rungtynių geriausia žaidėja Ugnė Sabonaitė (25 taškai, +23 naudingumo balai), taip pat prie pergalės ženkliai prisidėjo Lina Čipkutė (14 t., +13 n.b.) ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų puolėjoms atlikusi Julija Domarkaitė (21 rezultatyvus perdavimas). Šeimininkių tarpe rezultatyvumu išsiskyrė Aira Kaunietė ir Sandra Klimienė (po 12 taškų), tačiau naudingiausiai sužaidė Ramunė Knatienė (+11 n.b.).

Puslapis peržiūrėtas: 2560

Komentarai