Rungtynės: Marito vs KSM Startas ‒ RIO Arena (3:0)

„Marito“ po įtemptos kovos išplėšė pergalę prieš „KSM Startas-RIO Arena“

Kovo 13 dieną, 19:15 val. S. Lozoraičio pagrindinės mokyklos salėje vyko aukščiausios A lygos kova tarp "Marito" ekipos ir "KSM Startas-RIO Arena" komandos. Po trijų, bet labai įtemptų setų kovos, savo pranašumą įrodė "Marito" komanda- 3:0

Pirmojo seto pradžia abiejoms komandoms klostėsi panašiai, jos rezultatyviai kūrė atakas ir demonstravo tikrai aukšto lygio bei akiai gražų žaidimą. Ir tik šio seto viduryje komanda "Marito", pasinaudojusi priešininkų didesniu daromų klaidų skaičiumi, sugebėjo išsiveržti į priekį ir užbaigti setą rezultatu- 25:22

Antrajame sete "Marito" komanda, vedama L. Petravičiaus rezultatyvių puolimų bei A. Lauraičio negailestingų užtvarų, nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir savo turimos taškų persvaros neišbarstė iki pat galo bei setą laimėjo rezultatu- 25:22

Po pralaimėtų setų, "KSM Startas-RIO Arena" vaikinai susiėmė ir beveik visą trečiąjį setą, vedami I. Mazūro kuriamų atakų ir A. Naučiaus efektingų puolimų, buvo išsiveržę į priekį (24:22), tačiau "Marito" neketino šio seto taip lengvai atiduoti priešininkams, tad pasiėmę minutinės pertraukėlę, aptarę savo daromas klaidas, grįžo į aikštelę ir sužaidė labai sėkmingą atkarpą, o tai leido jiems laimėti šį setą bei visas rungtynes rezultatu- 28:26

Po laimėtų rungtynių komandos "Marito" žaidėjas L. Petravičius komentavo: "manau, kad mūsų pergalę lėmė patirtis bei tai, kad priešininkai darė daugiau klaidų priėmime. Na, o mano komandos žaidimas nemanau, kad yra patrauklus žiūrovui, nes darome nemažai klaidų tiek gynyboje, tiek priėmime. Šiandien ypatingai norėjome laimėti po skaudžiai pralaimėtų varžybų prieš KTU komandą, tad labai džiaugiuosi, jog tai pavyko.'