Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Sporto fėja vs Laumetris ‒ 2 (3:1)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Sporto fėja9725252225
 
Laumetris ‒ 27716162520


Sporto fėja

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Edgaras Beržinskas5001002004
Gintaras Kaštaunas6000002004
Ignas Matulaitis132010020014
Karolis Mačiulis3001001003
Lukas Veverskis0000000000
Šarūnas Balnaitis8301007005
Tautvydas Juodiška7000006001
Vilius Aleksandravičius1238000500-2
 97738400250029

Laumetris ‒ 2

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Arnas Dulinskas200000400-2
Danielius Velykis4001001004
Jonas Katkevičius0000000000
Jonas Putna0000000000
Karolis Markovas0001001000
Matas Petlinskas14101008008
Pijus Banys31240002002
Taurius Putna10002008004
Tomas Matulis000000200-2
 77224500260014
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 3086

Komentarai