Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Aušrinė ‒ Titmaras vs La Vita Volley (2:3)

„La Vita Volley“ komanda po atkaklios kovos įveikė Jonavos „Aušrinė – Titmaras“

„La Vita Volley“ komanda po atkaklios kovos įveikė Jonavos „Aušrinė – Titmaras“

 Šįvakar Jonavoje tarpusavio santykius aiškinosi vietos „Aušrinė – Titmaras“ ir viešnios iš Kauno – „La Vita Volley“. Jonavietes paskutines rungtynes kaip tik ir žaidė prieš šią kauniečių ekipą – tąsyk svečiuose buvo iškovota lengva pergalė rezultatu 3:0.

Šįkart lengvos kovos aikštelėje nebuvo. Nors jonavietės rungtynes pradėjo geriau, La Vita Volley šovė į priekį ir labai sėkmingai sužaidė pirmąjį setą, kurį laimėjo 25:18. Antras setas taip tap sėkmingiau prasidėjo Jonavos komandai: nors seto pabaigoje kaunietės pabandė atkirsti šeimininkių turėtą pranašumą, Aušrinė-Titmaras neiššvaistė persvaros ir laimėjo 25:19 bei išlygino setų rezultatą 1:1.

Trečiame sete Aušrinė - Titmaras neturėjo priešnuodžių varžovių žaidimui: La Vita Volley talžė šeimininkes ir labai lengvai laimėjo rezultatu 25:15. Tačiau ketvirtas setas buvo tarsi atvirkštinė trečiojo seto versija: jonavietės pademonstravo solidų žaidimą ir laimėjusios setą 25:16 išlygino rezultatą 2:2. Tačiau penktajame sete šeimininkės sustojo ir La Vita Volley lengvai įveikė varžoves 15:6 ir laimėjo rungtynes 3:2.

Puslapis peržiūrėtas: 2782

Komentarai