Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs LSMU (2:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno kolegija972525211511
 
LSMU972012252515


Kauno kolegija

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Aivaras Balkauskas5000001004
Arnas Simaitis6101005003
Gintaras Girdžius1001001001
Mantas Samuilis102010010003
Mantas Vyštartas21360002001
Mindaugas Turauskas000000200-2
Paulius Mikulėnas180130014007
 97437600350017

LSMU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Augustas Želvys6001006001
Dominykas Kaupas11000007004
Gytis Antanavičius83050060010
Igor Tslaf0000000000
Lukas Strazdauskas110110010002
Marius Brazauskas2033000900-7
Martynas Krukis3102003003
Tadas Juodgudis1000000001
 97434900410014
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2745

Komentarai